Yerli Dizi

Her Yerde Sen dizisinden kötü haber

Fox TV’nin, başrollerini Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın paylaştıkları Her Yerde Sen için flaş karar. Dizi için final kararı alındığı haber veriliyor. Geçtiğimiz haftalarda gün değişikliğine giden dizi, 3 hafta sonra, 23’üncü bölümde final yapacak.

REYTİNGLERİ YETERLİ GELMEDİ

tv100 sitesinin haberine göre; Karga Seven Pictures’ın FOX için çektiği “Her Yerde Sen” için final kararı alındı. Başrolünü Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrolünü oynadığı dizi, 20 hafta boyunca seyirciyle buluşmuştu.

Dizinin 23. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi. Dizi dün akşam düzenlenen Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödül Töreni’nde de “En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü”nün de sahibi olmuştu.

ÖNEMLİ YAPIMLARLA REYTİNG REKABETİ YAŞIYOR

Dizinin aldığı reytinglerin beklenen seviyede olmamasından dolayı final kararı alındığı öğrenildi. Dizinin 2 Kasım’da yayınlanan son bölümü Genel/Total kategorisinde 9. sırada AB kategorisinde ise 13. sırada yer almıştı.

Her Yerde Sen yayınlandığı cumartesi akşamları, O Ses Türkiye, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Kim Milyoner Olmak İster, Kalk Gidelim ve Benim Tatlı yalanım gibi önemli yapımlarla reyting rekabeti yaşıyordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu