Müzik

Hera Akademi’de şan ve ses eğitimi dersleri başlıyor

“Hera Akademi”de Şan ve “Ses Eğitimi” dersleri başlıyor. Ses Eğitimi (Şan), ses tellerini eğiterek, sesi bilinçli şekilde kullanabilmemizi sağlayan bir ses tekniğidir. İyi bir şarkıcı olmak isteyen bir kişinin öncelikle şan dersi ya da ses eğitimi alması gerekmektedir.Kişinin sesinin gerçek tonal kalitesini anlaması ve onu arttırabilmesi ancak eğitimle sağlanabilmektedir.Sadece iyi şarkı söylemek isteyen kişiler değil güzel ve etkili konuşmak isteyen kişiler, okula giden bir öğrenci yada günlük sosyal ortamında ve iş yaşamı içerisinde sesini doğru kullanmak, bilgi ve duygu birikimini karşı tarafa iyi aktarmak isteyen kişilerde ses eğitimi alabilirler.

BskSevim Tünel Music Atölye’de Repertuar çalışması

Repertuar dersleri profesyonellere ya da profesyonel olmayı amaçlayan şarkıcılara yönelik bir çalışmadır. Öncelikle şarkıcının nefesi, sesini ve bedenini tanıması, yorulmadan şarkı söyleyebilmesi, şarkının ruhunu keşfetmesi yanında bir dizi teknik beceri üzerinde yoğunlaşacaktır.

Repertuar Atölyesi’ne, Amatör olup bir müzik grubu olan şarkıcılar, albüm ya da bir konsere hazırlananlar, beste yapanlar, her hangi bir türde (Rock, Pop, Müzikal, Etnik, Geleneksel Balkan TSM,THM,ve Akdeniz halk müzikleri vb.) repertuar hazırlıkları, vocal koç u eşliğinde çalışma yapmak isteyen gelişmeye açık tüm amatör ve profesyoneller katılabilir.

Repertuar Atölyesi Programı:

– Teknik Bilgiler;

– Bedeni Tanımaya Yarayan Streching Egzersizleri,

– Beden ve Boyun Gevşetme,

– Diyaframı Güçlendirmeye Yönelik Nefes Çalışmaları

– Kişinin Kendi Sesini Tanımasına Yardımcı Olacak Şan Egzersizleri.

 

iletişim :

Tel: 0212 2740847

GSM: 0535 3937493-0544 7985207

Email:info@heraakademi.com

web:www.heraakademi.com

 

iletişim

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu