Yerli Dizi

Hercai’nin 3. bölümünde neler olacak?

ATV'nin son dönemde ekrana sürdüğü iddialı dizisi Hercai 29 Mart cuma günü 3. bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar..

ATV’nin son dönemde ekrana sürdüğü iddialı dizisi Hercai 29 Mart cuma günü 3. bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Hercai’nin yeni bölüm konusu ne? İşte Herca’inin 3. bölümüyle ilgili detaylar…

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin yer aldığı Hercai dizisinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. ‘Hercai’ seyirciyi, intikam ve aşk çıkmazına sürüklüyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen Eda Elif Başlamışlı gibi oyuncular yer alıyor.

Mia Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin yapımcılığını Banu Akdeniz üstleniyor. Cem Karcı’nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor.

İşte 3. bölümde yaşanacak olan olaylar…

MİRAN’IN YÜREĞİNDEKİ KİN, PİŞMANLIĞA MI DÖNÜŞECEK?

İntikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi son buldu.

Reyyan Şadoğlu’nun atlı prensi Miran, onu ertesi gün terk etmiştir. Bu acıyı kaldırmayan Reyyan, bulunduğu kulübeyi ateşe verir. Reyyan, acı dolu yaşantısına, intiharla son mu verecek?

Miran, aldığı intikamın haberini vermek için annesinin mezarına gider. İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan’a yaşattığı acıyı unutabilecek mi? Yanan kulübenin haberini Fırat’tan duyan Miran, bu intikam savaşında suçu olmayan Reyyan’ı o halde mi bırakacak?

Yıllardır, nikahlı kocası Miran’ın kendisini sevmesini bekleyen Gönül, sonunda bu mutluluğa kavuşabilecek mi?

AZAT MİNİK GÜL’ÜN KATİLİ Mİ OLACAK?

Azat’ın silahından çıkan kurşunun kafasına isabet etmesiyle hastaneye kaldırılan minik Gül, hayata gözlerini mi yumacak?

‘Hercai’ yine nefeslerin tutulacağı yeni bölümüyle Cuma günü 20:00’de ATV’ de ekrana gelecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu