Dijital Platformlar

Herkes Sadhana’ya sırt çeviriyor şimdi ne olacak? (Deli Divane 136. bölüm)

Kanal 7 gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; sonucu ne olursa olsun Sadhana’yı doğru söylemek konusunda sadece destekleyen Praka’dır. Mahkeme önünde ne diyeceğini günlerce düşünen Sadhana vicdanının sesini dinler.

Deli Divane 136. Bölüm’de neler yaşanacak?

Hayatı boyunca hiç yalan söylemeyen Sadhana, Rajvansların baskılarına rağmen Ranvir’in adamı odunla dövdüğünü söyler. Bunun üzerine mahkeme salonundaki herkes buz keser. Sadhana’nın Ranvir’i kurtaracağından herkes eminken bir anda tüm dengeler değişir. Alekh dâhil tüm ev halkı Sadhana’ya sırt çevirir. Vasundhara, Sadhana’yı Ragini’nin sağlığını düşünmemekle suçlar. Mahkeme kesin olarak karara bağlanmasa da deliller Ranvir’in aleyhinedir. Kaşalya ise hamile olan Ragini’nin hak etmediği sıkıntılar yaşamasına neden olduğu için Sadhana’ya ateş püskürür.

SADHANA İÇİN ZOR KARAR

Deli Divane 135. bölüm (bugün) 

Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; Vino, Alek ve Ranvir’i şirket işlerinde saf dışı bırakmak için kimsenin aklına gelemeyecek bir plan yapar. Kimse bilmese de Ranvir’in hapiste olmasının sebebi Vino’dur. Sadhana’yı taciz eden adamı Vino parayla tutar. Bu kirli oyundan haberi olmayan Ranvir bir anlık sinirine hâkim olamamasının cezasını çeker. Yeni duruşmada avukat Sadhana’dan yalan ifade vermesini ister. Bu konuda çok arada kalan Sadhana ne yapacağını şaşırır. Alekh ise Ranvir’in başına gelenlerden dolayı Sadhana’yı suçlar. Sadhana, hamile ablasının üzüntüden günden güne erimesine dayanamaz. Ranvir’i hapisten kurtarmak Sadhana’nın elindedir. Ancak doğruları hayatının önemli bir parçası olarak kabul eden Sadhana, yalan söylemeyi içine sindiremez.

GİZEMLİ TANIK HERKESİ ŞAŞIRTIR

Deli Divane 134. Bölüm

Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; Ranvir’in ertelenen duruşmasında beklenmedik bir gelişme olur. Ranvir’in avukatı onu hapisten kurtarmak için elinden geleni yapsa da gizemli tanık mahkemenin seyrini değiştirir.

Sadhana’nın taciz edilmesine göz yumamayan Ranvir, onu korumak için adama saldırır. Bunun üzerine adam darbelerin etkisiyle komaya girer. Ranvir, yaptığının kötü bir davranış olduğunu kabul etse de yengesini korumak için başka bir çaresi olmadığını söyler. Ancak ikinci duruşmada çıkan gizli şahit her şeyi alt üst eder. Bugüne kadar hiçbir davayı kaybetmeyen Ranvir’in avukatı iyice hırslanır ve yeni planlar yapar. Sadhana, olay yerinde tek bir adam hatırladığını söylerken birden ortaya çıkan gizemli sanık herkesi şaşırtır. Avukat tanığın nerden çıktığını bulabilecek mi?

RANVİR İÇİN UMUTLAR AZALIR

Deli Divane 133. Bölüm

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen günlük dizisi Deli Divane’de bugün; Ranvir’in mahkeme günü gelip çatar. İlk mahkemenin sonucu ise Ranvir için olumlu sonuçlanmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=A30hmCM4Tuk

İlk duruşmanın sonucu beklenildiği gibi olmaz ve Ranvir’in tutukluluğu devam eder. Bu zamana kadar hiçbir davayı kaybetmediğini söyleyen Ranvir’in avukatına herkes çok güvenir. Ancak ilk duruşmada hâkim Ranvir’i suçsuz bulamaz. Karşı tarafın avukatı ise Praka’nın eski bir öğrencisi çıkar. Praka gururundan öğrencisinden yardım talep etmez. Evde duruşmanın sonucunu bekleyen Ragini ve Sadhana daha fazla dayanamaz ve mahkeme kapısına gider. Ragini, Ranvir’i görünce fenalaşır. Bunun üzerine Vasundhara, Ragini’ye sahip çıkamadığı için Sadhana’ya bağırır. Alekh, Ranvir için hapishaneye yemek götürür. Komser Alekh’in götürdüğü yemeği Ranvir’e vermek yerine kendisi yer. Bunun üzerine Alekh çok sinirlenir ve tartışma çıkar.

Deli Divane 132. bölüm

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Deli Divane 131. bölüm 

Deli Divane Künye

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Başa dön tuşu