Gündem

Herkes Tuğçe Kazaz’ın “147” hesabını konuşuyor!

Eski manken Tuğçe Kazaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye özendi. Geçmişte Bahçeli’nin 40 sayısıyla ilgili açıklamasına benzer bir hesap yapan Tuğçe Kazaz’ın hesabı sosyal medyada da çok konuşuldu. Tuğçe Kazaz’ın Türk Silahlı Kuvvetleri’nin son günlerde Doğu’da gerçekleştirdiği operasyonlarda 147 PKK’lının öldürülmesiyle ilgili 147 hesabı kendisini yine gündeme taşıdı.

TUĞÇE KAZAZ’DAN YENİ HESAPLAMA AÇIKLAMALARI GELEBİLİR

Eski manken Tuğçe Kazaz, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin son günlerde gerçekleştirdiği operasyonlarda 147 PKK’lının öldürüldüğüne ilişkin açıklamasını ilginç bir hesap yaparak gündeme getirdi.

Twitter’dan 147 sayısını yorumlayan Tuğçe Kazaz, “147 Terörist… 1+4+7=12 Vur emri veren 12. Cumhurbaşkanımız” diye yazdı.

Kazaz bir başka tweet’inde ise “147’yi ayıralım. Allah 1’dir. 4 büyük meleği vardır. Yer ve gök katmanları 7’şerdir. Sonuç:Allahın gazabı. TSK’nın eliyle 147 terörist ölmüş” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu