Teknoloji

Herkesin dilindeki oyun! Watch Dogs 2’nin tanıtım filmi yayınlandı…

Watch Dogs adıyla 2014 yılında piyasaya sürülen oyunun ikinci serisinin fragmanı yayınlandı. Aksiyon konusuna en çok ilgi çeken oyunlardan bir tanesi Watch Dogs olurken oyun için yeni bir güncelleme daha geldi. Yeni güncellemenin ardından Watch Dogs 2’nin fragmanı dikkat çekmeye başladı. 

OYUNUN YENİ FRAGMANI KISA SÜREDE DİKKAT ÇEKTİ

Oyunun yapım şirketinin yayınladığı fragman kısa süre içerisinde yüksek izlenme oranlarına ulaşmayı başardı. Firma oyun hakkında detaylı bilgiler de paylaştı.

WATCH DOGS 2 NE ZAMAN PİYASAYA SÜRÜLECEK?

Yapılan resmi açıklamalarda masaüstü için 29 Kasım tarihinde oyunun piyasaya sunulacağı belirtildi. Üstelik Watch Dogs 2 için küçük bir sürpriz bulunuyor. Öyle ki PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One versiyonları için oyunun piyasaya çıkış tarihi oldukça geri alınacak. 15 Kasımda oyunun piyasaya çıkacağı belirtilirken 15 Kasım tarihi itibariyle oyun konsollarında oyun oynanabilmesi mümkün olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu