Reklam

Hermes Creative Awards’tan 212 İstanbul Power Outlet’e ödül

212 İstanbul Power Outlet, Hermes Creative Awards yarışmasında“212’nin Girişimci Çocukları” projesiyle 4 ödül alarak büyük başarı elde etti…

Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş.’nin yatırımcılığını yaptığı, AVM MFI Partners’ın kiralamasını ve yönetimini üstlendiği 212 İstanbul Power Outlet, iletişim dünyasının en önemli ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards Yarışması’nda “212’nin Girişimci Çocukları” projesiyle 2 Platin ve 2 Gold ödül aldı.

212 İstanbul Power Outlet; “212’nin Girişimci Çocukları” projesi ile “İletişim Kampanyası” ve “Sosyal Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde yarışmanın en büyük ödülü olan Platin ödülüne layık görüldü. Ayrıca “Özel Etkinlik” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorilerinde de Gold ödülünü kazanarak, toplamda 4 ödülle başarısını taçlandırdı.

Girişimciliğe atılan ilk adımlar 212’den…

212-avm-2

Çocuklara girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen ve 4 hafta boyunca girişimci çocukların 212 İstanbul Power Outlet içerisindeki kendi standlarını yönettikleri ve satış yaptıkları 212’nin Girişimci Çocukları projesine başından beri çok inandıklarını belirten 212 İstanbul Power Outlet AVM Müdürü Zehra Tümkaya, bu özgün ve yaratıcı proje ile sektörde farklılaştıklarını ve markaları ile hedef kitleleri arasında güçlü bir bağ oluşturduklarını ifade etti.

İletişim dünyasının en itibarlı ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP-Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika’da düzenleniyor. Yarışmaya her yıl kurumsal pazarlama, iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler şirketleri, prodüksiyon firmaları gibi pek çok kurum katılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu