Televizyon

Herşey Dahil’de Ayşegül Doğan ve Caner Toygar’ın gergin anları

Show TV’de yayınlanan, Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu Herşey Dahil’in konukları Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Doğan ve BBG yarışmalarından tanınan Caner Toygar’dı…Programa ikilinin Adanalılık üzerinden başlattıkları tartışma damgasını vurdu.

Alişan bir tatsızlık çıkmaması için ikilinin arasına oturmak zorunda kaldı.

 

Herşey Dahil’in bugünkü konukları arasında, katıldığı yarışma ile bir dönemin ekran fenomeni olan Caner Toygar ve Bu Tarz Benim’in sivri dilli yarışmacısı Ayşegül Doğan vardı. Programa Caner Toygar ve Ayşegül Doğan’ın tartışması damgasını vurdu. Tartışma izleyicileri ekran başına kilitledi.

ARAYA ALİŞAN GİRDİ!

Katıldığı programla televizyon fenomeni haline gelen Caner Toygar ile Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Doğan, mini etek tartışmasına girdi. İlk olarak Ayşegül’ün sahne arkadsında kendisine selam vermediğini söyleyen Caner Toygar, daha sonra Ayşegül Doğan’ı kibirli olmakla suçladı. Bunun üzerine kendisini savunan Ayşegül Doğan; “Selam vermek istememişimdir. Bu kadar basit” dedi.

KIYAFET TARTIŞMASI BÜYÜDÜ!

Daha sonra Alişan ikilinin arasına oturarak tartışmanın uzamasını engellemeye çalıştı. Tartışmaya devam eden Ayşegül Doğan ile hemşeri olduğunu söyleyen Caner, “Daha önce yarışmada bir kızın kıyafetini eleştirmiştiniz ama ertesi gün kendiniz mini elbiseyle çıktınız. Şu kıyafetiniz de bir Adanalı’ya hiç uymuyor” dedi. Bu Tarz Benim’in sivri dilli yarışmacısı ise, Caner’in kafasında bardak kırma olayına gönderme yaparak “Sizin de kafanız da bardak kırmanız bir Adanalı’ya uymuyor” cevabını verdi.

“BİR KADININ ORASINI BURASINI AÇMASINA KARŞIYIM”

Bir bayanın mini etek giyerek bacak bacak üzerine atmasına karşı olduğunu söyleyen Caner; “Bir kadının orasını burasını açmasına karşıyım. Bunu doğru bulmuyorum” dedi. Tartışmanın iyice büyümesi üzerine Ayşegül Doğan’da; “Onlar size tersse evlilik programına katılarak oradan birisiyle evlenmeyi düşünmesi de ters” dedi.

İkili arasındaki tartışma bir süre daha devam ederken programın sunucuları Çağla Şikel ve Alişan araya girerek tartışmanın büyümesini engellemeye çalıştı.

İşte Caner toygar ve Ayşegül Doğan arasındaki sert rüzgarların yaşanmasına neden olan gerginlik anları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu