Hesaplara 15600 TL Promosyon Yatacak! Promosyon Ödemesi Belli Oldu

Bankalar ile promosyon ödemesi için anlaşmaya varıldıkça ağustos ayının son günlerine doğru yaklaşırken yeni açıklamalar geliyor.

Ağustos ayının ilk gününde başlayan ve son gününe kadar devam edecek olan emekli promosyonu kampanyaları milyonlarca emekli tarafından yakından takip edilirken, bankalar da resmi internet siteleri üzerinden güncel promosyon ödemeleri ilgili bilgi veriyorlar. Bu çerçevede, maaş aralığına uygun düşen promosyon ödemesini almak için maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emekliler ek fırsatları da merak ediyorlar. Emekli promosyonu kampanyalarına dair ayrıntılı bilgi verilirken, çalışanlar da kurumlar ile banka arasında devam eden görüşmeleri yakından takip ediyorlar. Gerçekleşen görüşmeler neticesinde promosyon ödemesi için anlaşmaya varılması ve promosyon tutarının netlik kazanması durumunda kamuoyuna bilgi veriliyor.

Promosyon 15.600 TL Oldu

Ağustos ayının son günlerine doğru ilerlerken, promosyon ödemeleri ile ilgili gelişmeler gündemin ilk sıralarında yer almaya devam ediyor. Maaş promosyonlarının belirlenebilmesi için yurt çapında ki farklı kurumlar ile bankalar görüşmelerini sürdürüyorlar. Söz konusu görüşmelerden mutabakat çıkması durumunda yeni duyurular yayınlanırken, Muğla Büyükşehir Belediyesi de promosyon ödemesine dair bilgi verdi. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilendirme metnine göre 15.600 TL promosyon ödemesi için Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varıldı. Promosyon anlaşmasına dair yayınlanan duyuruda ’’Muğla Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar olduğu gibi yine personelinin bankaların verdiği promosyondan en yüksek oranda yararlanması için 25 Temmuz 2023 tarihinde açık arttırma usulü ile bankacılık hizmetleri ve promosyon ihalesi düzenledi. Tüm personelin canlı olarak izleyebildiği ihale sonucunda Yapı Kredi Bankası ihaleyi kazanarak 1619 personelin hesabına promosyon olarak 25 Milyon 256 Bin TL yatırdı. Ülkenin içinde bulunduğu durum, sürekli yapılan zamlar nedeni ile ekonomik olarak alım gücünün düştüğü bugünlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi 1619 personelini kapsayan promosyon ihalesi yaptı. Özel bir bankanın kazandığı ihale sonucunda Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ’de çalışan 1619 memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçi 15 bin 600 TL promosyon aldı. Ağustos ayı maaşlarından sonra tüm personelin hesabına promosyonları yattı’’ ifadelerine yer verildi.

Maaş Promosyonları 2023

15.600 TL’lik promosyon ödemesinin yanı sıra, farklı kurumlarda da maaş promosyonları için görüşmeler devam ediyor. Önümüzdeki günlerde, bankalar ile promosyon ödemeleri konusunda anlaşmalar sağlandıkça yeni duyurular gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir