ManşetMedya

HIDIR GEVİŞ TARAF’TA NELER YAŞANDIĞINI ESRA ELÖNÜ’YE ANLATACAK

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’a bu hafta Gazeteci Yazar Hıdır Geviş konuk oluyor. Taraf Gazetesi’nde yaşananların konuşulacağı programda Geviş; hayat hikâyesini ve dünya görüşünü Arafta Sorular’da anlatacak.

Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki canlı yayın konuğu Hıdır Geviş olacak. Taraf Gazetesi’ne veda eden kişiler arasında olan Geviş, Taraf’taki değişim ve değişim sonrasında nelerin yaşandığını anlatacak. Programda, ‘Taraf’taki bu değişimin temelinde neler var?’ sorusu yanıt bulacak. Batı’da geliştirilen yurttaş gazeteciliği kavramını hem teorik hem de uygulamalı olarak Türkiye’ye taşıyan Geviş, sosyal medya ile habercilik arasındaki ilişkiye değinecek. Programda, sosyal medyanın nefret suçları üzerindeki etkisi değerlendirilecek. Siyasetten sanata, insan haklarından çevreye, tarihten güncel konulara geniş yelpazede, her şeyin konuşulduğu programda Hıdır Geviş kendi arafını Arafta Sorular’da sevenleriyle paylaşacak.

‘‘Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor’’ diyen Esra Elönü’nün sunduğu ‘‘Arafta Sorular’’ her Cumartesi 23:15’de canlı yayınla Ülke TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu