Medya

Hikmet Genç’ten Ahmet Hakan’a ilginç öneri: “Bana açtığın davayı geri çekersen sana…”

Kanal 24’te yayınlanan Ersoy Dede ve Hikmet Genç’in medya haberlerini yorumladığı Günün Manşeti programında Ahmet Hakan’la mahkemelik olan Hikmet Genç’in teklifi programa damga vurdu. Hikmet Genç, “Eğer Ahmet Hakan benimle ilgili davayı geri çekerse ona Nişantaşı’nda espresso ısmarlayacağım” dedi.

Ersoy Dede ve Hikmet Genç’in yer aldığı Günün Manşeti programında yine ilginç yorumlar birbirini izledi. Söz bir ara Ahmet Hakan’ın dünkü yazısına geldi. İkili Ahmet Hakan’ın Hürriyet’te zaman zaman vicdanlı yazılar yazdığında birleşti. Hürriyet yazarının dünkü köşesinde Rus Büyükelçi’nin suikast sonucu öldürülmesiyle ilgili yazdığı bir yazıyı masaya yatıran Dede ve Genç Ahmet Hakan’a söz konusu yazıyla ilgili övgüde bulundular.

Daha sonra söz alan Hikmet Genç, gazetecinin bir başka  gazeteciyi dava etmesinin yanlış olduğuna vurdu yaptı. Aynı şartlara sahip olan gazetecilerin birbirlerini dava etmesinin manasız olduğuna değinen Hikmet Genç, esprili bir dille Ahmet Hakan eğer kendisine açtığı davayı geri çekerse ona Nişantaşı’ndaki bir kafede espresso ısmarlayabileceğini söyledi.

NEDİM ŞENER’İN CUNTACI ASKERLERLE KAVGASI NEDEN HABER OLMADI?

Dünkü programın en dikkat çekici konulardan birisi de 15 Temmuz FETÖ’cü askeri darbe girişiminde Doğan Medya Plaza’da Posta gazetesi yazarı Nedim Şener ile cuntacı askerler arasında geçen kavgaydı. Ersoy Dede, her fırsatta Hande Fırat’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a telefonla bağlanmasından kendilerine pay çıkaran Doğan Medyası’nın Nedim Şener’in bu videosunu neden görmezden geldiğini ve neden bu kavgayı haber yapmadığını sordu.

Kavganın görüntülerini de paylaşan Ersoy Dede, Nedim Şener’in muhalif duruşuna rağmen cuntacı askerler karşı takındığı tavrı takdir etti. Videoda CNNTürk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş ve arkadaşlarının Nedim Şener’i sakinleştirmek için büyük bir çaba harcadıkları görülüyordu.

Hikmet Genç de Nedim Şener’in gerek darbeci askerlere karşı tavrını gerekse 15 Temmuz’dan sonraki tavrını övdü.

https://www.youtube.com/watch?v=zk_umvPkf6o

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu