Magazin

Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık birlikte mi? Taraflardan açıklama geldi

Atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen TİMS imzalı dizi Bir Zamanlar Çukurova’da rol alan Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek’in birlikte olduklarına dair çıkan iddiaların ardından ilk  açıklamalar geldi. Kerem Alışık’tan sonra Hilal Altınbilek de yaptığı kısa ve net açıklamada haberi yalanladı.

KEREM ALIŞIK’TAN İLİŞKİ AÇIKLAMASI

Kerem Alışık açıklamasında şu sözleri dile getirdi:

‘Bir iddiaya göre denilerek, hiçbir dayanağı olmadan, ne amaçla uydurulduğu, nereden çıktığı belli olmayan, gelişi güzel yapılan haberler, maalesef hiç istemediği halde insanı açıklama yapmak zorunda bırakıyor. En kötüsü de bu galiba. Durup dururken gerçek olmayan bir şeyin gerçek olmadığının savunulması. Bir Zamanlar Çukurova setindeki tüm meslektaşlarım ve set arkadaşlarımla olduğu gibi Hilal’le de iletişimim, aynı arkadaşlık, aynı dostluk samimiyeti ölçüsündedir.. Bunun dışında yazılan, söylenen şeylerin asla gerçeği yansıtmadığının bilinmesini isterim.. Saygıyla..’

Hilal Altınbilek de şu açıklamayı yaptı:

”Hakkımda çıkan haber gerçeği yansıtmamaktadır.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu