Magazin

Hilal Altınbilek’in yeni ilişkisini sosyal medya paylaşımları ele verdi

Bir süredir yeni bir aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncusu Hilal Altınbilek’in Gurur Aydoğan ile Kapadokya’ya tatile gittiği haber veriliyor. İkiliyi sosyal medya paylaşımlarının ele verdiği konuşuluyor.

Aşk iddialarını her fırsatta yalanlayan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan’ın tatil kaçamağını, Aydoğan’ın polar sweatshirt’ü ele verdi.

Önce Gurur Aydoğan’ın Kapadokya’da fotoğraf paylaşmasının ardından Hilal Altınbilek de aynı polarla verdiği pozu Instagram hesabında yayınladı. Bu detay, çiftin takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Altınbilek’in tatil bitiminde dizi çekimleri için Adana’ya gittiği öğrenildi. Gurur Aydoğan geçtiğimiz günlerde aşk iddialarıyla ilgili “Hilal yakın arkadaşım, İstanbul’a geldiğinde tabii ki görüşüyoruz” yorumunu yapmıştı.

Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan yakayı ele verdi - Magazin haberleri

Güzel oyuncunun adı daha önce de rol arkadaşı Kerem Alışık ile anılmıştı.

Alışık ise aşk iddialarını reddetmişti.

Usta oyuncu, “Bazen sen ne söylersen, ne kadar söylersen söyle karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin… Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor… Halbuki biraz anlayıp dinlemeye çalışılsa biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği… Ama bu durumda sabırla dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor. O zaman son söz şöyle… Biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşan iki arkadaşız… Hepsi bu…” demişti.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu