Magazin

Hilal Cebeci’den çok konuşulacak flaş af paylaşımı:”Af çıkaran vatan hainidir!”

Bir süredir magazin medyasından uzakta kalan Hilal Cebeci’nin son günlerin flaş başlığı af konusuyla ilgili açıklaması çok konuşulacağa benziyor. Sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapan Cebeci’nin “Af çıkaran vatan hainidir” sözü şimşekleri üzerine çekeceğe benziyor.

HİLAL CEBECİ’NİN AF İLE İLGİLİ PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

“TRT’de bir programdan öğrendim biraz önce. Af çıkaran vatan hainidir. 1981’de Sinop’ta 11 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz edip öldüren adam hapisten çıktıktan sonra İstanbul’a gelip 1999’da tecavüz suçundan cezaevine girmiş ama aynı yıl çıkan afla serbest bırakılmış. Daha sonra tekrar tecavüz ve cinayetle tutuklanmış bence çıkacak affı bekliyordur, sizce?” şeklinde paylaşımda bulunan Hilal Cebeci gündemdeki af konusuyla ilgili düşüncesini dile getirdi.

blank

 EN SON RAHİBE FOTOĞRAFIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Hilal Cebeci, geçtiğimiz aylarda kendini rahibe olarak montajladığı fotoğrafını paylaşarak magazin medyasına konu olmuştu. Cebeci, Instagram hesabından kendisini rahibe olarak gösteren fotoğrafı paylaşmış bunun üzerine Cebeci’nin takipçileri paylaşıma “Rahibe Teresa gibi olmuşsun” yorumunu yapmıştı. Cebeci’nin rahibe fotoğrafını, “İnanırmısınız, hayatım bir rahibeninkinden farksız. Hatta onlarınki daha eğlencelidir. NET” notuyla paylaşması dikkatlerden kaçmamıştı.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu