Magazin

Hilal Cebeci’nin Çav Bella klibi Ekşi Sözlük’te alay konusu oldu

Şarkıcı Hilal Cebeci’nin Youtube’da yayınlanan yeni klibi Çav Bella ünlü şarkıcıyı Ekşi Sözlük yazarlarıyla karşı karşıya getirdi. Sözlük platformunda açılan “Hilal Cececi’nin Çav Bella Klibi” başlıklı entry’si Ekşi Sözlük yazarlarının büyük ilgisine neden oldu. Art arda gelen sert eleştirilere Hilal Cebeci Twitter sayfasından anında cevap verdi.

HİLAL CEBECİ İLE EKŞİ SÖZLÜK YAZARLARI BİRBİRİNE GİRDİ

Hilal Cebeci’nin bugün sıcağı sıcağına Youtube’da yayınlanan Çav Bella klibinde tüm dünyada kısa sürede fenomen olan İspanyol dizisi La Casa De Papel’e gönderme vardı. Orijinal haliyle daha çok sol çevrelerin rağbet ettiği Çav Bella şarkısını Hilal Cebeci, kendi tarzında yorumlayınca olanlar oldu.

Video klip, Ekşi Sözlük yazarları tarafından adeta yorum bombardımanına tutulunca Hilal Cebeci, sosyal medya hesaplarından karşı taaruza geçti.

Bugün yayınlanan klibe Youtube’da da kısa sürede çok sayıda yorum geldi. Cebeci’nin yeni şarkısının klibi Ekşi Sözlük’te adeta alay konusu oldu.

Hilal cebeci, sosyal medyada kendisini şu ifadelerle savunmaya çalıştı: “Eyyyyy kendini akıllı entellektüel zanneden ekşi sözlük sözde yazarları, yaptığım şarkının ve o klipte verdiğim mesajı bile algılamaktan acizsiniz, evinizde internetin başından kalkmayan, loser arkadaşlar, benim yarım entelleküel olabilseniz ülke şu an bambaşka yerlerdeydi”

İşte, bugün Youtube’da yayınlanan ve olay olan Hilal Cebeci’nin Çav Bella klibi:

EKŞİ SÖZLÜK’TE YAPILAN YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu