Spor

Hıncal Uluç, Fatih Terim ve Sergen Yalçın’ı neden topa tuttu?

Sabah yazarı Hıncal Uluç, A Spor kanalında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ı kıyasıya eleştirdi. Uluç, “Siz herhangi bir Avrupa kulübünün teknik direktörünün, başkanı bu kadar açık eleştirip göreve devam ettiğine şahit oldunuz mu?” ifadesini kullandı.

Duayen gazeteci Hıncal Uluç, A Spor ekranlarında gündemi değerlendirdi ve Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in görevine son verilmesi gerektiğini söyledi.

“PARALARI AL, HERİFLERE SALDIR. ÖYLE YAĞMA YOK”

İki hocanın da yönetimlere tavırlı olmasının doğru olmadığını belirten yorumcu, “Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ta, Fatih Terim’in Galatasaray’da işi yok. Bu iki başkan yeteri derecede fiziksel ve moral güce sahip olsalar ikisi de gitmişti. Gitmesi de gerekirdi. Siz herhangi bir Avrupa kulübünün teknik direktörünün, başkanı bu kadar açık eleştirip göreve devam ettiğine şahit oldunuz mu? Bana sormadan transfer yapıyorlar diyen Sergen Yalçın, o zaman gidiyorum der. Yok ya, sen paraları al, heriflere saldır… Öyle yağma yok.” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu