Medyabey TV

Hıncal Uluç, Lucescu için çok ağır konuştu: “Yalancı!”

A Spor’da yayınlanan 90’a programında konuşan Hıncal Uluç, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu hakkında sert eleştirilerde bulundu. “Bu, benim milli takımım değil. Çünkü bu Yıldızr Demirören, federasyon başkanı olduğu zaman ona bağlı olan milli takım benim milli takımım olamaz. Bu, Türkiye’ye söven, sövmeye devam eden, İtalyan medyasına Türkiye’den Doğu ülkesi diye bahseden; ben 9 dil bilirim ama Türkçeyi öğrenmem diyen daha nasıl aşağılayacak” diyerek Lucescu’yu hedef aldı.

HINCAL ULUÇ HIZINI ALAMADI

Sert açıklamalarına devam eden Hıncal Uluç, Lucescu’yu  “benden milyonlar alıp Çavusesku’nun Türkiyesi deyip defolup giden adam” olarak nitelendirdi. Hızını alamayan Hıncal Uluç, Lucescu için yalancı ifadesini kullandı.

YILDIRIM DEMİRÖREN’E DE YÜKLENDİ

Hıncal Uluç, Yıldırım Demirören’i de sert sözlerle eleştirdiği açıklamasında “Benim için haftanın olayı Yıldırım Demirören’in hala şu anda Futbol Federasyonu Başkanı olarak göreve devam etmesidir.” diye konuştu.

İşte Hıncal Uluç’un A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu için sarf ettiği o sert sözler:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu