Medya

Hıncal Uluç, Şenol Güneş’in kötü performansı karşısındaki tavrından ötürü spor medyasını adeta gömdü!

Sabah gazetesinin duayen yazarı Hıncal Uluç, aldığı skandal sonuçlarla 7'den 70'e herkesin tepkisini çeken A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Şenol Güneş'e karşı tavrından dolayı spor medyasına yüklendi. Uluç, iktidar yanlısı ve muhalif medyayı Şenol Güneş'ten korkmakla ve onu korumakla suçladı. Duayen gazeteci, Şenol Güneş'e de ağır ifadelerle yüklendi.

Hıncal Uluç’un bugünkü yazısı ağırlıklı olarak Şenol Güneş ve spor medyasına ayrılmıştı. Uluç, “Şenol Utanmıyor, Peki Ya Medya!..” başlıklı yazısında hem spor medyasına hem de Şenol Güneş için sert eleştirilerde bulundu.

Hıncal Uluç, Milli Takım’ın UEFA Uluslar Ligi ve Avrupa Şampiyonası’nda aldığı başarısızlıklara dikkat çekerek, “Başta genç Dorukhan, bütün suçu gene futbolculara atan ve görevde(!) kalıp bu ülke insanının ödediği milyonları cebe atmaya devam edeceğini açıklayan Şenol Güneş’te utanmanın “U”su yok. Onu zaten biliyorduk.

Utanması olan adam, UEFA Uluslar Ligi’nin o palavra B kümesinde iken ve millet A kümesine terfi beklerken, rezil futbolla sonuncu olup C Ligi’ne düştüğümüzde istifa ederdi. Ama kendi şehri Trabzon dahil hiçbir kulüpte iş bulamayacağını bildiğinden, senede birkaç hafta çalışıp milyonları cebe indirmek tatlı geldi. “Ne kadar dayansam o kadar kârdır” dedi ve kaldı.” diye yazdı.

Şenol Güneş’in Dorukhan ve Taylan Antalyalı’yı “yalancılık ve paraseverlikle” suçladığını belirten Uluç, medyanın kendisini sahiplendiğine işaret ederek, “Şenol Hocam, sen bu medya için çoksun bile.. Senede üç gün çalışıp, elini taşın altına bile koymadan doldur bu milletin milyonlarını cebine, keyfine bak..

Nasılsa Federasyon’un seyrediyor. Genel Müdür’ün seyrediyor. Bakan’ın seyrediyor.. Yağma Hasan’ın böreğini hep Memet yiyecek değil ya, biraz da Şenol yesin.. Adın öyle demiyor mu zaten.. Şen Ol Hocam.. Şen Ol!..” ifadelerini kullandı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu