Medya

Hıncal Uluç, Talat Bulut’la ilgili taciz davasında medyaya yüklendi: “Kaç paralık gazetecisiniz!”

Sabah yazarı, duayen gazeteci Hıncal Uluç, Talat Bulut hakkında verilen diziye devam etmesi yönündeki karar sonrası Yasak Elma dizisinin reytinglerinin düşmesi, batması için algı haberleri yapıldığını ve köşe yazıları yazılmaya başlandığını yazdı. Uluç, konuyla ilgili flaş gelişmeden kamuoyunu haberdar etmeyen medyayı ağır dille suçladı.

HINCAL ULUÇ’TAN MEDYAYA SERT ELEŞTİRİLER

Hıncal Uluç, “Bu ne çirkin medyadır!” başlıklı yazısında gazetelerin, Talat Bulut’un geçtiğimiz günlerde davalık olduğu 19 yaşındaki kostüm sorumlusu hakkındaki önemli ifşaatını görmezden geldiklerini kaydetti.

Uluç, medyadaki tüm haber müdürlerinin tüm editörlerin, tüm köşe yazarlarının elinde bulunan belgeli haberi kimsenin yapmadığını, kimsenin köşesinde yazmadığını ifade etti.

Uluç, Artvin Ağır Ceza Mahkemesi kararının fotokopisinin elinde olduğunu ve bunun öz kızı tarafından dava edilen babanın beraat kararı olduğunu belirtti.

Uluç, konuyla ilgili kaleme aldığı yazısında medyaya ağır ifadelerle yüklendi. İşte Uluç’un yazısından bir bölüm:

“KAÇ PARALIK GAZETECİSİNİZ!”

“Talat Bulut beni öptü” diyen kız, iyi mi, dostlar!. Yani kostümcü, menfaati uğruna babası hakkında bile “Yalan taciz” iddiasında bulunmaktan sabıkalıymış meğer..” ifadelerini kullanan Hıncal Uluç, medyaya saydırdı:
Şimdi bu haber değil midir, ey magazin editörleri.. Sizin aylardır sürdürdüğünüz konuda “Bomba gibi” patlayacak haber değil midir?.
Hem de belgeleri, kanıtlarıyla elinizde dururken..
Niye görmezden geldiniz?.
Çünkü işinize gelmedi..
İşine geleni yazmak, gelmeyeni hasır altı etmek, “Çirkin Gazetecilik” değil de, nedir, peki?.
Hadi yüreğiniz varsa çıkın ortaya..
İki satır yazın.. “Hıncal yalan yazıyor.. Hıncal devletin resmi evrakında sahtekârlık yapıyor” deyin. Beni de ihbar, beni de dava edin de görelim kaç paralık gazetecisiniz?.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu