Magazin

Hıncal Uluç’tan Seda Sayan’a çok ağır yazı

Ünlü poçu Demet Akalın, Star TV'de Alişan'la beraber hazırladığı sabah programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan'la girdiği polemiğin yankıları sürüyor. Akalın, Seda Sayan'ı Instagram'da engellemişti. İkili arasında gerginlik sürerken, Hıncal Uluç da konuya dair bir yazı kaleme aldı. Uluç, yazısında Seda Sayan'a yüklendi.

Sabah gazetesinin duayen yazarı Hıncal Uluç, Seda Sayan ile Demet Akalın arasındaki tartışmayı köşesine taşıdı. Tartışmada Demet Akalın’ı haklı bulduğunu vurgulayan Uluç, “İnsan arkadaşının bıraktığı işe, hiç değilse onunla konuşup “Ne oldu?” demeden, zahiren de olsa iznini almadan atlar mı?” diye sordu.

Seda Sayan’ın geçmişte, ünlü işletmeci Mehmet Tuna’ya yolladığı haczi hatırlatan Uluç, “Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım hayatımda” demiş.. Sadece ekmek parası değil, onuru, şerefi, gururu ile de oynadın sen, para için.. Mehmet Tuna kalp krizi sonrası hastanede yatarken ve çalışanları seninle hazirana dek Şamdan’ı açık tutmak için anlaşma yapmışken, kapıya kamyon getirip, bütün çanak çömleğe haciz koyduran ve alıp götüren sen değil misin?. Neyle yemek pişirecek, neyle servis yapacak o zavallı çalışanlar.. İmzana sadık kalman bu mu?. Tuna üzüntüsünden öldü, hastanede. Çalışanlar perişan oldular. Bunun tefrikası benim köşemde var. Arşivde duruyor.” ifadelerini kullandı.

Uluç’un yazısının devamı şöyle;

“Para ile tuttuğun bir adamı TV şovuna çıkardın.

Adam “Ben Hale Soygazi’nin gayri meşru doğurup sokağa attığı oğluyum” dedi. Hale bu ülkenin en saygın insanlarından biri.. Yıllardır kenara çekilmiş. Sessiz sedasız oturuyor. Sen, “para sevda”n yüzünden haftalarca, yalancı şahitlerle sürdürdün bir hemcinsin ve meslektaşının haysiyet katilliğini.. O da köşemde tefrika edildi. Arşivlerde duruyor.

Yetmedi.. Üç kuruş için ruhsatsız sahte bir Kovid ilacının reklamlarına çıkıp rezil olmadın mı?.

Ama sende yüz yok Seda!. Çok iyi bildiğin numaralarla sağladığın reytingin peşinde koşanlarda da..

Otur oturduğun yerde. Yap şovunu, al paranı.. Ona buna da sataşma e mi?.”

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu