Medya

Hıncal Uluç’un Ömür Gedik yazısı küplere bindirdi: “… mantığa bak, yaklaşıma bak!”

Sabah yazarı Hıncal Uluç’un bugünkü Ömür Gedik yazısı dikkat çekti. “Ömürsün, Ömür!” başlıklı yazısında Ömür Gedik’e yüklenen Hıncal Uluç, yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Kadın-erkek ilişkilerinde kur yapmakla ilgili fikirlerini paylaşan Hıncal Uluç’un yazısı Ömür Gedik’in hoşuna gitmeyince ikili arasında gerginlik kaçınılmaz oldu. Ömür Gedik, Uluç’a cevap vermek için gazetesindeki köşesini değil alelacele sosyal medya hesabını tercih etti.

ÖMÜR GEDİK HINCAL ULUÇ’A YÜKLENDİ

Hıncal Uluç’un bugün kaleme aldığı yazısındaki konu başlığı Ömür Gedik’i yakından ilgilendiriyordu. İlginç yazısında Ömür Gedik için “Nasıl tanıştın Ferhat’la da harika birlikteliğiniz başladı? Ferhat sana kur yapmadı da damdan mı düştü? Yoksa sen mi hallettin işi? Sen mi ona kur yaptın?” diye yazan Hıncal Uluç’a Ömür Gedik’in cevabı gecikmedi.

Cevap hakkını sosyal medya hesabından kullanan Ömür Gedik, Hıncal Uluç’a yüklendi. Ömür Gedik Uluç’la ilgili “Tacizle flörtü ayırt edemeyen erkek beyinleri yüzünden bu haldeyiz. Hıncal Uluç’taki mantığa bak, yaklaşıma bak, verdiği örneğe bak!” diye yazarak yazıyla ilgili küpürü de paylaşmayı ihmal etmedi.

blank

HINCAL ULUÇ, ÖMÜR GEDİK İÇİN NE YAZMIŞTI?

İşte, Hıncal Uluç’un dikkat çeken Ömür Gedik yazısından bir bölüm:


Ömür Gedik kardeşim de Kelebek ekinde yorumladı.
Okudum..
Diyor ki, Ömür, Catherine Deneuve, “Bu feminizmdir, demiş.
Bu bir kere feminizm değil, hak savunuculuğudur!.” İlahi Ömür, Feminizm ne savunuculuğu o zaman?.
Nerden çıktı?. Neyi savunuyor?.
Deneuve erkekleri koruyarak, kadının en büyük düşmanının gene kadın olduğunu göstermişmiş. “Kur yapmak ayıp değil” demek, niye erkekleri korumak oluyor. Erkek kur yapmasa, sosyalleşme nasıl olacak?.
Bir erkek bir kadına kur yapmasa, bu kur sonucu yakınlaşmasalar, ilişkiler nasıl başlayacak?.
Kadınlar hamamında görücüye çıkarak mı?.
Bunca yıldır, çok sevdiğim Ferhat Göçer’le çok iyi giden ilişkin var..
Nasıl tanıştın Ferhat’la de harika birlikteliğiniz başladı?. Ferhat sana kur yapmadı da damdan mı düştü?.
Yoksa sen mi hallettin işi?. Sen mi ona kur yaptın?. Kadının kur yapması serbest mi?.
Peki yarın (Allah göstermesin) ilişkiniz biter, ayrılırsanız, sen çıkıp “Beni evlenme vadiyle kandırdı. Yıllarca oyaladı.
O bir tacizci” dersen ne olacak?.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu