Televizyon

Hint dizisi İki Yabancı’nın yeni bölümünde Saras kıskançlık krizine giriyor

Kanal 7’nin yeni başlayan Hint dizisi İki Yabancı’da Saras ve Kumud’un aşk hikayesinde heyecan devam ediyor. İki Yabancı’nın Cumartesi günü yayınlanacak olan 17. bölümünde neler yaşanacağı merak edilirken Vidya’nın bir dostunun kızı evlenir. Düğün töreninde Kumud’un çocukluk arkadaşıyla samimi bir şekilde dans etmesi Saras’ı kıskançlık krizine sokar. Saras’ı sakinleştirmek ise Kumud’a düşer. İki Yabancı’nın ilerleyen bölümünde Kumud ve Saras arasındaki ilişkinin evlilikle sonuçlanıp sonuçlanmayacağı dizinin izleyicisinin en merak ettikleri konuların başında geliyor.

İKİ YABANCI’NIN 17.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Vidya’nın evinde gerçekleşen düğün tüm ev halkını neşelendirir. Kumud’un törende Saras yerine çocukluk arkadaşı ile dans etmesi ise Saras’ı üzer. Kumud’un başka bir erkekle konuşmasına bile tahammül edemeyen Saras, Kumud’u uyarır. Kumud ise Saras’ın bu tutumuna sinir olur. Dugba, eski kocasının hapisten çıktığını duyar. Gönderdiği mektupta kızı Kumari ile görüşmek istediğini yazar. Dugba bu endişesini Vidya ile paylaşır. Babasının hapiste olduğunu bilmeyen Kumari ise başka bir belanın içindedir.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

blank

İKİ YABANCI’NIN 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan hikâyesinin konu edildiği İki Yabancı’nın bu bölümünde Dugba’nın yardımıyla Vidya ve Nando’nun arası düzelir. Eski dostların arasını bozmaya gücü yetmeyen Guman hayal kırıklığına uğrar. Sıra Saras ve Kumud’un barışmasına gelir.

KUMUD VE SARAS’IN ARASI DÜZELDİ

Guman’ın oyununa gelen Vidya ve Nando birbirlerine kırılsa da Dugba’nın konuşmaları ile yaptıkları hatanın farkına varır. Saras, Kumud ile arası bozuk olduğu için çok huzursuzdur. Kumud da Saras’tan farksızdır. Sanny ve Kumari’nin planı ile onların da arasındaki sorun çözülür. Saras annesi öldüğünden beri ilk defa kendini bu kadar mutlu hissettiğini itiraf eder. Bulduğu her fırsatta Kumud ile yakınlaşmaya çalışan Saras, Kumud’a ne kadar değer verdiğini söyler.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

İKİ YABANCI KÜNYE:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu