Dijital PlatformlarTelevizyon

Hint dizisi Tatlı Bela’nın Shlok’u İstanbul’da

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Tatlı Bela adlı Hint dizisinin başrol oyuncusu Avinash Sachdev hayranları ile buluşmak için İstanbul’a geldi. Tatlı Bela dizisinde Shlok Niranjan Agnihotri karakterini calandıran Avinash Sachdev, Atatürk Havalimanı’nda sevenleri ve basın mensupları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

TATLI BELA’NIN ÜNLÜ OYUNCUSU İSTANBUL’DA

Gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Sachdev hayranlarına Türkçe ‘’Merhaba’’ diyerek karşılık verdi.

Tatlı Bela dizisinde ‘Shlok’ karakterini canlandıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Avinash Sachdev, Atatürk Havalimanı’nda samimi açıklamalarda bulundu. İstanbul’un hayallerinin şehri olduğunu söyleyen Sachdev’in heyecanı gözlerinden okunuyordu. Hayranlarıyla havalimanında kısa bir görüşme gerçekleştiren oyuncu, gördüğü ilgi karşısında çok mutlu oldu.

Hayranları ve basın mensuplarının da katıldığı karşılamada Avinash Sachdev’e Kanal 7 Kurumsal İletişim ekibi tarafından çiçek taktim edildi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü aktör oteline geçmek üzere Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldı. Ziyareti boyunca İstanbul’u gezecek olan Sachdev, tarihi şehrin önemli noktalarını gezip, 23 Ağustos’ta Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri’nde hayranlarıyla buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu