Dijital Platformlar

Hint dizisi Zor Sevda’nın yeni bölümünde Asaf, Zoya’nın dönmesine izin vermiyor

Kanal 7’nin beğeniyle izlenen Hint dizisi Zor Sevda 5 Haziran Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. Zor Sevda’nın 25. bölümünde Zoya ve Asaf’ı neler bekliyor? Zoya’nın dönmesine Asaf nasıl tepki verecek? İşte, Kanal 7’nin öğleden sonra kuşağında ilgiyle izlenen Hint dizisi Zor Sevda’nın yeni bölümünden detaylar…

ASAF ZOYA’NIN DÖNMESİNE İZİN VERMEZ
Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde Zoya, kendisine uçak bileti alan Asaf’a sinirlenir. Onu göndermek istediğini düşünen Zoya, tam yola çıkmış gitmeye hazırlanırken Asaf’ın videoda söylediklerini bulur. New York’a gitmekten vazgeçse de Tenvir, onu vize memurlarına ihbar eder.

ZOR SEVDA 25. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Asaf’ın vize sorununu çözmek için uğraşmasına umutlanan Zoya, uçak bileti konusunun açılması ile hayal kırıklığı yaşar. Tenvir’in çevirdiği dolaplardan habersiz herkes Zoya’nın gitmesine çok üzülür. Tenvir’in yalanları yüzünden Zoya ve Asaf’ın arası bozulur. Ancak Zoya’nın gitmesine gönlü el vermeyen Asaf ona bir video hazırlar. Bunun üzerine Zoya kararını değiştirir. Ama Tenvir fırsatı kaçırmaz ve Zoya’nın oturma izninin olmadığını ihbar eder. Bunun üzerine eve gelen memurları ikna etmek Asaf’a düşer. Zoya ile nişanlanacaklarını söylemesi ile Tenvir köşeye sıkışır.
Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlara geliyor.

ZOR SEVDA KÜNYE

Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik, Dram

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu