Medya

Hırka-i Şerif’te CnnTürk muhabiri Fulya Öztürk’ün zor anları

CNN Türk muhabiri, Hırka-i Şerif haberi için gittiği camide canlı yayında mikrofon uzattığı yaşlı adamdan aldığı tepki ile neye uğradığını şaşırdı. Yaşlı bir adama duygularını soran muhabir, “Belasın” diye karşılık alınca önce neye uğradığını şaşırdı. Ardından hemen durumu toparlayan CnnTürk muhabiri Fulya Öztürk, profesyonelce davranarak anonsuna devam etti.

CNNTÜRK MUHABİRİ CANLI YAYINDA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Fulya Öztürk’ün, Ramazan dolayısıyla Hırka-i Şerif’in ziyarete açılmasıyla ilgili yaptığı haber ilginç anlara sahne oldu. Öztürk’ün  canlı yayın sırasında mikrofon uzattığı bir kişi, ‘Belasın’ diye tepki gösterince canlı yayında ortalık bir anda buz kesti.

HIRKA-İ ŞERİF ZİYARETE AÇILDI

Hırka-i Şerif’in, her yıl olduğu gibi ramazanın ilk cuma günü ziyarete açılması vesilesiyle Hırka-i Şerif Camisi’nin bahçesinde düzenlenen törene, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ile vatandaşlar katıldı. İstanbul Müftüsü Yılmaz’ın dua okumasının ardından Hırka-i Şerif ziyarete açıldı. Hırka-i Şerif’i görmek için vatandaşlar caminin kapılarında uzun kuyruklar oluşturdu.

ŞOK YAŞADI

CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk, Hırka-i Şerif’in ziyarete açılmasını canlı yayında duyururken, bir kişiye mikrofon uzattı. Fulya Öztürk’ün “Duygularınızı merak ederiz, Allah kabul etsin” diyerek mikrofon uzatması üzerine bu kişi “Belasın” diye karşılık verdi. Daha sonra Fulya Öztürk, Hırka-i Şerif’in tarihçesini anlatarak canlı yayını sonlandırdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu