Magazin

Hollywood’ta 50’li yaşlarda olanlar genç sayılıyor!

Hollywood’da 50 yaş artık 25 demek!…Sinema ve TV dünyasında 50’li yaşlarını süren birçok ünlü yıldız; hem güzellikleri, hem de kariyerlerindeki başarılarıyla herkese parmak ısırtıyor.

Sinema ve TV dünyasında 50’li yaşlarını süren birçok ünlü yıldız; hem güzellikleri, hem de kariyerlerindeki başarılarıyla herkese parmak ısırtıyor

Hollywood’da 50’li yaşlardaki kadınların altın çağı yaşanıyor! People dergisi tarafından ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ seçilen 50 yaşındaki ünlü oyuncu Sandra Bullock, kendisini her zamankinden daha güzel hissettiğini söyledi. Bullock ayrıca, gençleşmek için çabalamayan kadınları çok güzel bulduğunu da ekledi. Hollywood’da Demi Moore, Courteney Cox, Robin Wright, Elizabeth Hurley ve Andie MacDowell gibi 50’lerinde olan ve ‘çaba sarf etmeden’ gerçek yaşlarından çok daha genç görünen birçok yıldız var.

BOL SU, YETERLİ UYKU
Dış görünüşlerinin yanı sıra TV ve sinemada kariyerlerinin en parlak günlerini geçiren bu isimler arasına, halen modellik yapan 51 yaşındaki Elle McPherson’ı da ekleyebiliriz. ’50 yaş, yeni 25′ sloganıyla anılan bu isimlerin ortak özelliği ise; bol su içmeleri, yeterli oranda uyumaları ve dört mevsim güneş koruyucu kullanmaları…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu