Sinema

HOLLYWOOD’UN EN ÇOK KAZANDIRANI EMMA STONE

Hollywood’un en değerlisi Emma Stone…Forbes Dergisi Hollywood’un en çok kazandıran kadın oyuncularının listesini belirledi.

Amerika temelli ekonomi dergisi Forbes, Hollywood’da rol aldıkları yapım başına en çok kazanan oyuncuların listesini belirledi.

Kadın oyuncuların üstünlük sağladığı listede genç oyuncuların çokluğu da dikkat çekti. “İnanılmaz Örümcek Adam / Amazing Spider-Man” serisinde Gwen Stacy karakterini canlandıran Emma Stone her 80 dolar başına 1 dolar kazandırarak en çok kazanç getiren ünlü oldu. Stone’u takiben, son iki yılda “Ted” ve “Muhteşem ve Kudretli Oz / Oz the Great and Powerful” filmlerinde boy gösteren Mila Kunis geldi. Kunis aldığı her 68 dolara karşılık 1 dolar kazandırdı. Listenin 3. sırasında ise “Açlık Oyunları / Hunger Games” filminin Katniss Everdeen’ı canlandıran başrol oyuncusu Jennifer Lawrence yer alıyor. Lawrence aldığı her 68 buçuk dolar karşılığında 1 dolar kazandırıyor. Listede Hollywood’un en göze çarpan isimlerinden Robert Downey Jr., Angelina Jolie, Hugh Jackman gibi isimlerin yer almaması da dikkat çekti.

Listenin tamamı şu şekilde;

1- Emma Stone (80.70 dolara karşılık 1 dolar)

2- Mila Kunis (68.70 dolara karşılık 1 dolar)

3- Jennifer Lawrence (68.60 dolara karşılık 1 dolar)

4- Natalie Portman (31.30 dolara karşılık 1 dolar)

5- The Rock (31.10 dolara karşılık 1 dolar)

6- Daniel Craig (25.60 dolara karşılık 1 dolar)

7- Russell Crowe (25.60 dolara karşılık 1 dolar)

8- Kristen Stewart (25 dolara karşılık 1 dolar)

9- Robert Pattinson (23.50 dolara karşılık 1 dolar)

10- Taylor Lautner (21.40 dolara karlışık 1 dolar)

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı