Yerli Dizi

House dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Ünlü House M.D dizisinin yerli versiyonu için geri sayım başladı. Dizinin oyuncu kadrosu netleşiyor. ‘Hekimoğlu’ adıyla yayınlanacak olan dizinin ana karakteri Dr. Gregory House’a oyuncu Timuçin Esen canlandıracak.

HEKİMOĞLU’NDA TİMUÇİN ESEN ÖNE ÇIKACAK

Ünlü oyuncu Okan Yalabık’ın ardından dizinin önemli rollerinden birini oynayacak bir isim daha netleşti. Son olarak başarılı oyuncu Ebru Özkan kadroya dahil oldu. Ebru Özkan, iddialı yapımda Lisa Cuddy’in rolünü oynayacak.

HOUSE DİZİSİNİN KONUSU

Dizide New Jersey eyaletindeki bir hastanede bulaşıcı hastalıklar konusunda uzman doktor Gregory House ve üç kişilik ekibinin hastanede başlarından geçen olaylar anlatılmaktadır. Hastane/doktor dizisi kategorisindeki dizide Doktor Gregory House başarılı operasyonları yürütmesine rağmen fazla risk alması sebebi ile hastanede yönetimi tarafından kovulur.

Diğer hastanelerde Doktor Gregory House’u riskli karar alan bir yapısı olduğu için işe almak istemezler.İngiliz aktör Hugh Laurie gösterdiği performans ile Dr. Gregory House karakterine çok farklı anlamlar katmıştır.Asosyal, zeki, saplantılı bazen de huysuz ve ukala olmasının yanında Dr. Gregory House zor hastalıklara çözüm getirebilen ve riski seven bir doktordur.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu