Televizyon

Hülya Avşar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteğiyle program yapacak haberi için ne dedi?

Hülya Avşar, Haziran ayında Star TV’de yapmayı düşündüğü sohbet programı ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Hülya Avşar, yapacağı programın medyada Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın isteğiyle yapılacağı bilgisini hatırlatan muhabire cevap verdi. Avşar Kızı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programdan haberi olmadığını ve bu haberin yanlış aksettirildiği söyledi.

AVŞAR: CUMHURBAŞKANININ İSTEĞİYLE BİLGİSİ DOĞRU DEĞİL

Kızkardeşinin doğum gününü kutlamak için bulundukları mekanın girişinde magazin gazetecilerini karşısında gören Hülya Avşar her zamanki rahat halleriyle dikkat çekti. Ayağındaki ayakkabıları espri konusu olan Hülya Avşar, dizi teklifini neden reddettiğini ne açıkladı. Bu yıl dizi yapmak istemediğini anlatan Avşar, 2017 yılında çekilecek olan filmine odaklanacağını ifade etti.

CUMHURBAŞKANI’NIN HABERİ BİLE YOK!

Bu nedenle dizi projesinde olamadığını kaydeden Hülya Avşar, Star TV’de yaz döneminde yapacağı sohbet programı ile ilgili de yanlış bilinen bir bilgiyi düzeltti.

Medyada programın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın isteğiyle gerçekleşeceğinin yazılıp çizildiğini soran muhabire cevap veren Avşar, böyle bir durumun sözkonusu olmadığını, Cumhurbaşkanı’nın programdan haberi bile olmadığını, yazın çekmeyi düşündükleri programın Star TV ile aralarında konuşarak oluşturulduğunu söyledi.

SAÇMA SORU SORAN MUHABİRİN SAÇINI ÇEKTİ

Bir muhabirin program nasıl olacak, konuklarınız olacak mı şeklindeki sorusuna ilginç bir mimikle karşılık veren Avşar, soruyu absürt bulduğunu ima etmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu daha sonra soruyu soran muhabirin şakadan da olsa saçını çekmeyi ihmal etmedi.

İşte, Hülya Avşar’ın yaptığı o açıklamalar:

https://www.youtube.com/watch?v=YzPMU0NQ7YQ#action=share

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu