Magazin

Hülya Avşar gerçekten ada satın aldı mı? Menajeri açıkladı

Hülya Avşar’ın ada satın aldığına ilişkin haberlerin ardı arkası kesilmeyince Avşar Kızı’nın Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon liraya satın aldığı iddiasına yönelik menajerinden açıklama geldi.

Hülya Avşar’ın menajerinden Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon liraya satın aldığı iddialarına ilişkin açıklama geldi. Avşar’ın menajeri, “Hülya Hanım hissedarlarla görüştü ancak bir sonuca varılmadı. Yani herhangi bir imza da atılmadı” dedi.

Adanın hissedarlardan Şerif Ali Hatırlı ise yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Adamız şu an satılık değil. Bazı emlakçılar zaman zaman yaptıkları söylemlerle adanın satışını gündeme getiriyor. Doğru olmayan haberler ortaya çıkıyor. Adamızın değeri 100 milyonun üstünde. Daha önce 105 milyon, sonrasında ise 130 milyon bedelle hissedarlar satışa çıkarmıştı. Şu an emlak fiyatları daha da arttı. Biz Çiçek Adası’nın hissedarları olarak çoğumuz pandemi dönemi nedeniyle bu satışı şimdilik geri çektik. Aldığımız karara rağmen adamızın Hülya Avşar tarafından satın alındığı iddialarını i

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu