Magazin

Hülya Avşar talk show programı için ne kadar istedi?

Hülya Avşar yeni bir talk show programı hazırlığında. Avşar Kızı’nın ABD’nin en çok izlenen programı ‘The Oprah Winfrey Show’un benzerini Türkiye’de yapmak istediğini bunun için de Star TV ile temas halinde olduğu belirtiliyor.

Ancak Hülya Avşar’ın bölüm başına istediği ücretin yapımcılar ve Star TV tarafından kabul edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Peki Hülya Avşar yeni talk show programı için ne kadar para istedi?

Hülya Avşar yine yoğun günler yaşıyor. Şu sıralar hayatını anlattığı Selfie filminin hazırlıklarına yoğunlaşan Hülya Avşar bir yandan da yeni bir TV programı için temaslarını sürdürüyor. Akşam Gazetesi’nde yer alan habere göre; Avşar kızı 25 sene boyunca ABD’de yayımlanan ve reyting rekorları kıran “The Oprah Winfrey Show” adlı programın bir benzerini yapmak için kolları sıvadı. Oprah Winfrey’nın sunduğu gündüz kuşağı programının içeriğinde bir konuyu tartışmak için konuklar davet ediliyor ve sansasyonel konular masalar yatırılıyor.

Avşar bölüm başına 100 bin lira istedi

Hülya Avşar Star TV ile eğer anlaşmayı sağlarsa, sunacağı show programı için bölüm başına 100 bin TL alacak. Ancak henüz para konusunda bir mütabakat sağlanmadığı belirtiliyor.

Başa dön tuşu