MagazinManşet

HÜLYA AVŞAR: “UZUN YILLAR ESTETİĞE İHTİYAÇ DUYMAM!”

Türkiye’nin yıllarca en güzel kadını olarak yakından tanıdığımız ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın kurdelesini kestiği ve “Hayırlı botokslar” dediği açılışta, ünlü sanatçının yanında Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen hastane Esteworld Yönetim Kurulu Başkanları Dr. Mustafa Tuncer ile Uzman Dr. Servet Terziler de vardı. Açılış törenine çok sayıda davetli ve gazeteci ordusu katıldı.

Estetik ameliyat denince akla ilk olarak Beverly Hills ve oradaki lüks Plastik Cerrahi Hastaneleri gelirdi… Ancak Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, Altunizade’de hizmete sunduğu yeni ve Avrupa’nın en büyük hastanesi ünvanını alan Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi ile Beverly Hills’deki hastaneleri gölgede bırakıyor…

Açılışa Hülya Avşar damgasını vurdu…

HÜLYA İZDİHAMI DİŞÇİ KOLTUĞUNDA-3 ŞAKACI HÜLYA

Açılış kurdelasını kesen Hülya Avşar yine her zamsan olduğu gibi formundaydı. Estetik hastanesinin açılışını kendisinin yapmasının oldukça manidar olduğunu belirten Hülya Avşar “Daha uzun yıllar estetiğe ihtiyaç duymam, çok şükür hep formda kalmayı biliyorum” dedi. Açiliş kurdelasını keserken “Hayırlı botokslar” diyerek adeta günün espirisini yapmayı da ihmal etmeyen güzel sanatçı hasteneyi gezdi ve dişçi koltuğuna oturdu. Dişçi koltuğundan hiç korkmadığını belirten sanatçı “kendisine iyi bakan, hiç bir şeyden korkmaz” dedi.

Kendi saçlarını gazetecinin başına ekti

Açılışa katılan köşe yazarları ile yemek yiyerek sohbet eden Hülya Avşar bir ara gazeteci Ali Eyüboğlu’nun yayına yaklaşarak “Senin saç ektirmeye ihtiyacın var, gel sana saç ekelim. Ama önceden nasıl olacağını da şöyle gör” dedi ve saçları ile espirisine renk kattı.

Açılış Organizasyonu Vizyon Production / Atilla Kaplakarslan tarafından gerçekleştirilen. Avrupa’nın en büyük 7 yıldızlı bir otel konforundaki Esteworld, aynı zamanda Türkiye’nin ilk branş hastanesi. Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi, teknolojinin en son mucizevi cihazlarını dünyaca tanınan ünlü doktorlarıyla beraber hastalarına sunuyor… Daha önce Etiler’de, Altunizade ve Bahçelievler’deki hastanelerden sonra açılan Altunizade’deki dördüncü Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi, dallarında yenilikleri takip ederek, gelişen teknolojiyi adım adım izlemek amacıyla, yurt içi ve yurt dışında sürekli eğitim ve seminerlere katılan dünyaca ünlü hekimleri, en son teknolojiyle donatılmış ameliyathaneleriyle hastalarına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Hasta memnuniyetinin esas olduğu Esteworld’ün her bir katında, gençlik iksiri olarak da bilinen, uzun ve sağlıklı yaşamın en önemli destekçisi olan alkali su sebilleri bulunmaktadır. Lüks ve konforlu hasta odalarıyla hastalarına hizmet veren Esteworld’de, Ender Saraç’ın menüsünü hazırladığı detokslu, Sağlıklı Yaşam Kafesi ile de dikkatleri çekiyor. İnsülin dengeleyici çay, gençlik iksirleri çim suyu, yağları eriten Alkalayz suyu, organik ege baharatlarından yapılmış soğuk çay gibi pek çok sağlıklı mucizevi ve eşi görülmemiş zenginlikte bir menü sunan Este Cafe’yle de Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi hizmette sınır tanımadığının altını çiziyor.

 

Esteworld’de; plastik cerrahi, medikal estetik, genç kalma (anti aging), saç dökülmesini durdurma ve saç ekimi, diş sağlığı ve diş estetiği alanlarında bilimsel çözümler sunuluyor. Plastik Cerrahi’de ; meme büyütme, meme küçültme, estetik yüz cerrahisi, yüz germe, ameliyatsız yüz germe, alın germe, kulak estetiği, gözkapağı estetiği, kol germe, karın germe, Liposuction, saç ekimi yapılıyor. Medikal estetik kısaca Anti- aging’te ise; LPG (Selülit tedavisi), Mezoterapi, PRP, Kimyasal Peeling, Botox, Dolgu, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Ameliyatsız Varis Tedavisi, Oksijen Terapi ve ozon terapi gerçekleştiriliyor. 20 yıllık sağlık tecrübesini Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’yla taçlandıran Esteworld 500 çalışanıyla 100’ün üzerindeki ülke vatandaşlarına da hizmet veriyor. Bir taraftan ülke ekonomisine katkıda bulunurken diğer taraftan da ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyor.

Şiddete uğrayan kadına büyük destek…

Açılış töreninde birer konuşma yapan Esteworld yönetim kurulu başkanları Dr. Mustafa Tuncer ile Uzman Dr. Servet Terziler önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza attıklarını belirttiler. Ülkemizin kanayan yarası kadına şiddet konusunda açıklama yapan Mustafa Tuncer “Yeni hastanemizle birlikte önemli bir sosyal sorumluluk projesinin altına imza atıyoruz. Hastanemize, Engelsiz Yaşam Vakfı aracılığıyla gelecek, koca ve aile içi şiddete maruz kalmış bütün kadınlarımıza sahip çıkarak, onların zorunlu estetik problemlerini ücretsiz olarak karşılayacağız” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu