MagazinMedyabey TV

Hülya Avşar’ın ‘erkek çaktırmadan aldatmalı’ sözlerine Aşk Doktoru başka bir programdan cevap verdi

Her sözüyle adeta bir polemik bombası patlatan Hülya Avşar bu kez ikili ilişkilerdeki çarpıklıklara değindi ve “Erkek çaktırmadan aldatmalı” dedi, ortalık karıştı. Geçtiğimiz hafta konuk ettiği Aşk Doktoru lakaplı Mehmet Coşkundeniz ile aşkı ve ilişkileri masaya yatıran Hülya Avşar’ın o sözleri büyük tepki çekmeye devam ediyor. Mehmet Coşkundeniz Kanal D’ye katıldı ve canlı yayında o sözleri “Belki de kendi yaşadıklarından yola çıkarak… ” yorumladı. İşte Aşk Doktoru’ndan Avşar kızına jet cevap…

AŞK DOKTORU MEHMET COŞUNDENİZ: “HÜLYA AVŞAR’A KATILMIYORUM”

Hülya Avşar, Posta Gazetesi yazarı Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’i “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programına konuk etti ve tartışmanın fitilini o sohbette ateşledi. Avşar, “Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan çapkınlık yapmak zorunda!” diyen Avşar kızına ünlülerden de sosyal medyadan da tepkiler gelmeye devam etti.

https://www.youtube.com/watch?v=BDO8ky3db5I

Sosyal medyada erkeğin aldatmasını normalleştirmeye çalıştığı için eleştirilen Hülya Avşar’a en anlamlı cevap (kendi programda konuk aldığı ancak adeta konuşturmadığı) Mehmet Coşkundeniz’den Özge Ulusoy’un sunduğu Kanal D Magazin programında geldi.

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz “İnsanlar aldatılmayı kabullenip evliliklerine devam edecekse..?”

”Öncelikle ben yoruma katılmıyorum ama şunu söyleyeyim: Hülya Avşar söylediklerini ölçüp tartan ve güçlü bir kadın. Belki de ‘Ben de göz yumsaydım benim evliliğim de devam ederdi’ anlamında söyledi. Belki de kendi yaşadıklarından yola çıkarak bunları söyledi. Bilemiyorum, saygı duyuyorum ama Hülya Avşar’a katılmıyorum. Çünkü evliliğin temeli sadakattir. Evlilikte sadakat olmazsa evlilik temelinden sarsılır ve yıkılır. Bir de aldatma nasıl kabul edilir ki, hiç mi aklına gelmez insanın o adamın başka bir kadının yanından sizin yanınıza geldiği. Aldatma uzun bir süre sonra yaşam biçimi haline gelir. Aldatan erkek buna alışır ve hep o adrenalini, hep o heyecanı yaşamak ister. Hem de kandırabildiğiniz insana saygı duymazsınız yine ve yine kandırmaya devam edersiniz.

Öte yandan evlilikte her şey eşit olmalı. Erkek yapar, kadın yapamaz gibi bir durum olamaz. O sabitse sen de sabit olmalısın, o çaba gösteriyorsa sen de çaba göstermelisin.”

Programa katılan ünlüler neler söyledi?

Bu arada Kuşum Aydın ve Seda Akgül de canlı yayına bağlandı. Kuşum Aydın “Hayatımda duyduğum en talihsiz kelimeler. Hülya Avşar bunları dikkat çekmek için söylemiştir diye düşünüyorum. Ama hepimiz şoka girdik. Ayrıca programda da yanında bu işin piri vardı, Mehmet Coşkundeniz’i çok severim. ”

Seda Akgül ise Mehmet Coşkundeniz’e katıldığını belirterek duygularını “Öncelikle Mehmet’in söylediği her şeye katılıyorum. Hülya Avşar çok akıllı bir kadın. İstese ”Ben bir pot kırdım” deyip kestirirdi o programı. Ben de o programa katılmıştım normalde 2 saat sürdü ama 1 saati yayınlandı. İsteyerek veya bilerek sarf etti bu sözlerini. Çünkü biz konuşalım diye bunu yaptı. Benim de aldatma olayı başıma geldi. Evlendiğimin ilk haftası eski eşim sevgilisiyle buluşmuştu. Üstelik de bunu ‘Aç mısın?’ diye sorduğum soruya ‘Eski sevgilimle yemek yedim’ diye cevap vermese öğrenemeyecektim.” şeklinde ifade etti. O sözler üzerine Mehmet Coşkundeniz neler söyledi?

https://www.youtube.com/watch?v=9PJ985YXoUQ

Demet Akalın şokta!

Demet Akalın, Hülya Avşar’ın sözlerine, “Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç…Daha neler ya!” şeklinde cevap verdi.

Deniz Akkaya “Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz.”

Hülya Avşar’ın sözlerine en sert tepkiyi Demet Akalın “Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç…Daha neler ya!” diyerek gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu