Magazin

Hülya Avşar’ın saçma sapan kıyafeti sosyal medyanın diline düştü!

Önceki akşam Günay restoranda sahneye çıkan Hülya Avşar’ın Melih Yazgan’ın imzasını taşıyan transparan bir elbise giymesi magazin dünyasının gündemindeydi. Haberi yapmayan site neredeyse kalmadı. Kıyafet, sosyal medyada en çok paylaşılan ve konuşulan konular arasına girmekte zorlanmadı. Çok konuşulan kıyafetiyle ilgili açıklama yapan Hülya Avşar, “Ben çok severek giydim. Bir dahakine biraz daha açmayı düşünüyorum’ tarzında alaycı açıklaması da dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya da Avşar’ın kıyafetine kilitlendi yorumlar adeta birbirini takip etti. Hem magazin basınında hem de sosyal medyada çok konuşulmayı planlayan Hülya Avşar bu amacına fazlasıyla ulaşmış oldu.

Sosyal medyada şimşekleri üzerine çeken Hülya Avşar’ın bu tavrına kimse bir anlam veremedi. Sert ve ağır eleştiri içeren paylaşımların yoğunluğu dikkat çekti. Transparan kıyafeti estetik bulmayanların sayısı oldukça fazlaydı.

İşte yapılan sert yorumlardan bazıları:

Dilara Omurtak ‏@dlraomrtk 
Kendimi transparan kıyafetin b.kunu çıkarmış Hülya Avşar gibi hissediyorum.

Şehir Efsanesi 4 ‏@Biyat3 
Hülya Avşar transparan sahne almış, o görüntüler +45 olmalı,çevreciler nerede gözlerimize zarar, turşucularınmı turşusu güzel, H Avşarın mı

M. Salih Demirbaş ‏@msalihdemirbas
Hülya Avşar’dan transparan kıyafet açıklaması.. Bizce bir mahsuru yok 🙂 yalnız biraz yaşın sıkıntılı ama olsun..

Ossmann. ‏@xxbesiktasxx 

Hülya hepten rezil giyiniyor Neden.??Bu modernlik felan değil. Düpe düz giyinmesini bilmiyor.

Tanrı Şiva ‏@tanrisiva

Hülya Avşar internetten elbise almış

~Fu_Be~ ❄ ‏@fube06 
Biri O’na artık yaşlandığını, bu tür şeylerle sükse yapamayacağını hatırlatsın lütfen..

Gökhan Hacıosmanoğlu ‏@yonetmengokhan 
Hülya Avşar vücudunun deformeliğini ve şişkoluğunu daha güzel öne süremezdi. O ne arkadaş midem bulandı net! Modacısının kafası güzelmiş.

ADA.. 🇹🇷 ‏@ada_190566 
Hülya Avşar”ın son çırpınışları 😝

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu