Magazin

Hülya Avşar’ın ‘Sapyoseksüelim’ açıklamasına ilginç tepki: “Sapyoseksüel olana kadar neydin peki!”

Hülya Avşar, hayatında kimse olmadığını açıkladıktan sonra kendisiyle ilgili ‘Sapyoseksüelim” ifadesini kullanması olay oldu. Yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Avşar, yine sosyal medyada konuşulmayı başardı. Hülya Avşar’ın Sapyoseksüle açıklamasına değişik isimlerden tepkiler geldi.

ELİF AKTUĞ’DAN HÜLYA AVŞAR’A GÖNDERME

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen Hülya Avşar “sapsyoseksüel” açıklamasıyla olay oldu. Avşar “Güçlü kadın olmak güzel, ancak erkek benden güçlü olmazsa dövesim geliyor. Erkeğin benden akıllı olmasını isterim, ben sapyoseksüelim yani zeki erkeğe bayılırım. Zeka benim için büyük güç. Bunları bir araya getirecek birisi varsa, hemen bana haber verin” dedi.

Gazeteci Elif Aktuğ, Avşar’ın bu açıklamasına ilkgisiz kalamadı. Aktuğ, sosyal medya Twitter hesabından; “sapyoseksüelim demiş büyük düşünür hülyamızavşarımız, he sapyoseksüel olana kadar neydin peki? bunu kendime de sorarım hep, zekadan hoşlanıyorsam onca beyinsizde ne aradım diye.” şeklindeki ironik paylaşımıyla dikkat çekti.

Sapyoseksüelim olduğunu açıklayan Avşar’a kısa süre önce Müge Anlı’nın programından ayrılan Arif Verimli’den bomba bir gönderme geldi.

Hülya Avşar’ın gündem ettiği “Sapyoseksüel” ne demek?

 

Psikiyatrist Verimli açıklamasında “Sapyoseksüel kadınlar kusura bakmasın ama o erkekler zaten zamanında doğru kadını bulmuşlardır. Çünkü zeka büyük bir güçtür” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu