Magazin

New York’ta ameliyat edilen Hülya Koçyiğit yoğun bakımda

Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit tedavi olmak için gittiği Amerika’nın New York kentinde ameliyat oldu. Ünlü oyuncunun kanser olduğu ortaya çıkması milyonlarca hayranını üzdü. Koçyiğit’in akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için, New York’taki bir hastanede ameliyat olduktan sonra yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi.

HÜLYA KOÇYİĞİT NEW YORK’DA AMELİYAT EDİLDİ

Hülya Koçyiğit tedavi olmak için gittiği Amerika’da ameliyat oldu. Ünlü sanatçının akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için, New York’taki bir hastanede Türkiye saati ile saat 18:00’de (bugün) operasyona girdiği haber veriliyor.

19 Mayıs tatilinin yoğunluğundan dolayı Ege’deki otellerinin başında bulunan Ender-Gülşah Alkoçlar çifti de annelerinin yanında olmak için İstanbul’da buluşarak hemen Amerika’ya uçtuğu öğrenildi.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla tüm sevenlerinden dua beklediğini ifade eden Koçyiğit haberi şöyle duyurdu: ”Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York’tayım. Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun.”

HÜLYA KOÇYİĞİT YOĞUN BAKIMDA

Akciğer kanserine yakalanan Hülya Koçyiğit, ABD’de ameliyat oldu. Hastaneye eşi Selim Soydan’ın soyadıyla “Hülya Soydan” olarak kayıt yaptıran oyuncunun operasyonun ardından yoğun bakım ünitesinde tutulduğu öğrenildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu