Yerli Dizi

Hümeyra Fox TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM’ın birlikte üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin oyuncu kadrosuna duayen oyuncu Hümeyra da dahil oldu.

İlgiyle izlenen Kadın dizisinde Hümeyra’nın hangi karakteri canlandıracağı konusu dizinin hayranlarının şimdiden meraklanmasına neden oldu.

Fox TV’nin beğenilen ve Salı günlerinin en çok izlenen dizisi olma özelliğini taşıyan “Kadın”ın 3. sezonu için şimdiden nefesler tutuldu.

Özge Özprinçci’nin yaz aylarında Biz Böyleyiz isimli filmde birlikte rol aldığı Hümeyra, artık Kadın dizisinde yer alacak.

Hümeyra’nın Kadın dizisine gelişi hem hayranları hem de oyuncuları çok mutlu etti.

Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Hümeyra’nın diziye katılma  haberinin kendisi için çok büyük bir önemi bulunduğunu kaydetti.

Instagram hikaye bölümünden paylaşım yapan Özpirinçci, Hümeyra’nın gelişiyle ilgili olarak yaptığı paylaşıma “Bu haberin benim için anlamını ne ben anlatabilirim ne kimse anlayabilir. Hoş geldin Hümeyra.” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu