Medya

Hürriyet Kelebek yazarı Melike Karakartal’dan zor veda

Hürriyet gazetesindeki yaprak dökümü devam ediyor. Ekonomik tedbirler gerekçesiyle önemli isimlerle yollar ayrılmıştı. Bugün de Hürriyet Kelebek ekinde yazarlık yapan Melike Karakartal’dan veda yazısı geldi. Karakartal, bundan böyle Kelebek ekinde yazmayacağını duyurdu.

MELİKE KARAKARTAL’DAN KELEBEK’E VEDA

Veda yazısından bundan sonra ne yapacağı ile ilgili detayları da paylaşan Karakartal, Kelebek’te dizi röportajları yapacağını, Hürriyet Daily News’teki İngilizce yazılarının ise devam edeceğini duyurdu.

Bilindiği gibi Hürriyet gazetesinde 2018 yılı öncesinde tasarruf planlaması gerekçesiyle gazetede uzun yıllardır çalışan ve önemli görevler üstlenen isimlerle yollar ayrılmıştı.

Hürriyet Yazı İşleri müdürü Tufan Türenç, Hürriyet Yayın Direktörü Fikret Ercan, Hürriyet gazetesi yazarı Gila Benmayor gibi önemli isimlerle yollarını ayırma kararı almıştı.

İşte, bugün Kelebek’e veda eden Hürriyet’in Kelebek eki yazarı Melike Karakartal’ın “Vedadan saymıyorum yeni bir başlangıç” başlıklı yazısından bir bölüm:


“Veda yazısı yazmak zor o yüzden çok uzatmayacağım, aslında tam da veda sayılmaz benimki. Yine bu sayfalarda yabancı dizi röportajlarıyla ve Hürriyet Daily News için yazdığım İngilizce yazılarla buluşmayı sürdüreceğiz. Ancak bugün burada Kelebek için son defa köşe yazıyorum. Yıllardır birlikte çalıştığımız sevgili arkadaşlarıma, yöneticilerime bana güvendikleri, sayfalarını açtıkları için teşekkür ederim. Birlikte çok güzel işler yaptık, yine yapacağız. Dedim ya bu bir veda değil, bir başlangıç aslında… Yine görüşeceğiz…” açıklamasında bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu