Medya

Hürriyet’in tartışılan Washington temsilcisi Tolga Tanış’la ilgili flaş gelişme!

Cem Küçük bugün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla medyanın gündeminde. Cem Küçük, Hürriyet’in Washington temsilcisi olan Tolga Tanış’ın görevinden alındığını iddia etti. Tolga Tanış’ın yerine röportajları ile dikkat çeken Cansu Çamlıbel’in getirildiği haber veriliyor.

HABER MEDYA GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Hürriyet gazetesinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken Cem Küçük, Aydın Doğan’ı bu kararından dolayı tebrik etmesi dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE CEM KÜÇÜK’ÜN TOLGA TANIŞ İDDİASI

1-Aydın Doğan,Tolga Tanış’ı görevden aldı ve Washington temsilciliğine Cansu Çamlıbel’i getirdi. Kendisini tebrik ederim.

2-Ben eğriye eğri doğruya doğru derim.Karanlık ilişkilere giren Tolga Tanış’ın görevinden alınması isabetli karardır. Bravo Aydın Bey.

3-Cansu Çamlıbel’i çoğu zaman röportajları sebebiyle yayınlarımda takdir ettim. Yeni görevinde başarılar dilerim.

4-Fakat Cansu Çamlıbel unutmamalı ki, Tolga gibi Türkiye-Karşıtı angajmanlara girerse aynı akıbet kendisi için de olur.

5-Erdoğan muhalifi olabilirsiniz ama Türkiye muhalifi olamazsınız. Washington’da Türk düşmanı çevrelerin sözcülüğünü yapamazsınız.

6-Benim kimseye takıntım yok. Ben yapılana bakarım. Tolga Tanış’ın indirilme kararı çok doğrudur. Aydın Doğan’ı alkışlıyorum.

blank

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu