Medya

Hürriyet’te beklenen oldu…Sedat Ergin’den boşalan göreve Fikret Bila getirildi

Ve sonunda beklenen oldu. Kulislerde adı geçen Fikret Bila, Hürriyet Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi. görevinden alınan Sedat Ergin için bugün gazetenin binasında devir-teslim töreni yapıldı.  Sedat Ergin, yaklaşık 2,5 yıl önce, Ağustos 2014’te Hürriyet gazetesinde yayın yönetmenliği görevine getirilmişti. Sedat Ergin, Fikret Bila’yı yazı işleri ile tanıştırdı.

FİKRET BİLA YAZI İŞLERİ KADROSUYLA TANIŞTIRILDI

Saat 11.30’da da Hürriyet’in Bağcılar’daki binasında devir-teslim töreni düzenlendi. Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın da katıldığı törende, Sedat Ergin, görevini Fikret Bila’ya devretti.

Vuslat Doğan Sabancı, Sedat Ergin’e teşekkür ederken, “çok zor bir dönemde bu görevi yürüttüğünü” söyledi. Görev değişikliğinin şubat ayında planlandığını belirten Sabancı, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için referandum öncesi bunun yapılmasının kararlaştırıldığını ifade etti.

blank

blank

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu