Medya

Hürriyet’te yaprak dökümü…Bir yazarla daha yollar ayrıldı

Hürriyet Gazetesi’nde yaprak dökümü devam ediyor. Önemli bir yazar daha yazılarına son verdiğini açıkladı.

25 yıla yakın süredir gazetede muhabir ve köşe yazarlığının yanı sıra CNN Türk’te ekonomi programları ve yorumları yapan Erdal Sağlam, “artık yazmak için uygun zemin kalmadığı” gerekçesiyle Hürriyet Gazetesi ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’ın ricasıyla açıklama yapmak için bugünü beklediğini belirten Sağlam’ın sosyal medya hesabından şunları yazdı:

” Artık yazmak için uygun zemin kalmadığı düşüncesiyle bugün itibariyle Hürriyet’ten ayrılmış bulunuyorum. Bu süreçte olumlu-olumsuz eleştirileriyle katkı veren okuyucularıma ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni mecralarda buluşmak üzere…

Yaklaşık 25 yıldır gazetem Hürriyet’te muhabir ve ekonomi yazarı olarak görev yaptım. Ancak Mayıs ayı başından itibaren köşe yazısı yazma imkanım kalmadı. Eski arkadaşım Genel Yayın Müdürü’müz Vahap Munyar’ın ricası nedeniyle açıklama için bugünü bekledim.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu