Medya

Hürriyet’ten ayrılan gazetecinin yeni adresi Cumhuriyet oldu

Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Hürriyet gazetesinde eve tebligat yoluyla işten çıkarılan gazeteciler arasındaki gazeteci İpek Özbey’in yeni adresi belli oldu. Özbey, sosyal medya hesabından yeni adresini duyurdu.

Doğan Grubu’ndan Demirören Holding’e satılan Hürriyet gazetesinde eve tebligat yoluyla işten çıkarılan gazeteciler arasında bulunan İpek Özbey’in yeni adresi belli oldu.

İpek Özbey Cumhuriyet Gazetesi ile anlaştı.

Özbey’in Cumhuriyet kadrosuna katıldığını gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya, sosyal medya hesabından duyurdu.

Küçükkaya, “Yarını bekleyemedim… Söyleşileriyle gündem yaratan İpek Özbey Cumhuriyet’te. İlk söyleşi 2 Aralık’ta… İpek Özbey’e “Cumhuriyet ailesine hoş geldin” diyor, ilk söyleşisini Cumhuriyet okurları gibi ben de sabırsızlıkla bekliyorum…” diye yazdı.

İpek Özbey de bu paylaşımın ardından, “Yuvama döndüm, sevgiyle karşılandım, gururla çalışacağım… artık her pazartesi söyleşilerimle ben de Cumhuriyet’teyim…” açıklamasını yaptı.

İşte o paylaşımlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu