Yerli Dizi

Hürriyet’ten gönderilen Ertuğrul Özkök ne kadar tazminat alacak?

Hürriyet Gazetesi’nin eski genel yayın yönetmeni ve yazarı Ertuğrul Özkök’ün gazeteden gönderilmesinin ardından medya kulislerinden dikkat çeken iddialar gündeme geldi. Özkök’ün alacağı tazminat miktarı medya kulislerinde konuşulmaya başlandı. Peki Özkök ne kadar tazminat alacak?

Hürriyet gazetesinde 20 yıl boyunca genel yayın yönetmeni olarak görev yapan, 12 yıldır da köşe yazarlığı görevini sürdüren Ertuğrul Özkök’ün Hürriyet ile yolları ayrıldı.

Bu ayrılığın temelinde Özkök’ün yeniden medyaya dönme hazırlığı içerisinde olan eski patronu Aydın Doğan ile sık sık biraraya geldiğinin yattığı dile getirilmişti.

Aydın Doğan’ın ’medyaya dönüş’ toplantısına kimler katıldı?Aydın Doğan’ın ’medyaya dönüş’ toplantısına kimler katıldı?

Aydın Doğan’ın yeniden medyaya dönme hazırlığı içinde olduğu, bu doğrultuda bir dönem Doğan Medya’da çalışan gazetecileri bir araya toplayarak strateji belirlediği ve Demirören ailesinin toplantıya katılanların peşine düştüğü öne sürülmüştü.

Bugün Yeniçağ’da yayınlanan Ümit Karadağ’ın kulis haberi bu iddiaları doğruladı.

Habere göre Erdoğan Demirören’in kızı Meltem Demirören Ertuğrul Özkök ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

“SEN HALA AYDIN DOĞAN’I PATRONUN SANIYORSUN”

Görüşmede Meltem Demirören’in Ertuğrul Özkök’e, “Sen bir türlü bizim ailenin patronajlığını kabullenemedin. Hala Aydın Doğan’ı patronun sanıyorsun” dediği iddia edildi.

6 MİLYON LİRA TAZMİNAT ALACAK

Ertuğrul Özkök’ün Demirören ailesinden alacağı tazminat ücreti de belli oldu. Özkök, Demirören Holding’den 6 milyon lira tazminat alacak. Demirören Holding’in Özkök’e bu ücreti 5 taksit şeklinde ödeyeceği ileri sürüldü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu