YoutubeMedya

Hürriyet’ten YouTube’da içerik üretme kararı…İlk konuk Ertuğrul Özkök oldu

Hürriyet gazetesi yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Hürriyet gazetesi öncü bir hamle ile YouTube’a özel içerik üretecek.Türk medyasının amiral gemisi olarak bilinen Hürriyet, hafta içi her gün Hürriyet Youtube kanalında yeni konseptiyle video üretecek.

‘Türkiye Bunu Konuşuyor’ diyerek gündeme dair sıcak manşetleri köşesine taşıyan Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde hazırlanan ‘Hürriyet Bizimle’, güncel içerikleriyle keyifli bir söyleşi dizisi olacak. Hafta içi her gün Hürriyet Youtube kanalında bizlerle buluşacak olan ‘Hürriyet Bizimle’ de Hürriyet yazarları, zaman zaman da farklı konuklar gündeme dair en sıcak konuları kendi perspektiflerinden masaya yatıracak, gündemin manşetini atacak.

Güvenilir habere ulaşmayı sağlayan özel haberleri, hayatın içinden konuları, okurun ihtiyacına cevap veren ekleriyle okuyucunun daima yanında olan Hürriyet, yol arkadaşlığına “Hürriyet Bizimle” programı ile dijital kanallarda da devam edecek. Renkli konu ve konuklarıyla okurunun hem bilgilenmesini hem de keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.

Yeni program, 22.02.2021 tarihinde ilk olarak Ertuğrul Özkök’ün konukluğunda gerçekleşti.

İşte, Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’ün konuk olduğu o YouTube programı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu