Magazin

Huysuz Virjin adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun ölüm nedeni belli oldu… Hastaneden açıklama

Huysuz Virjin adıyla şov dünyasının yakından tanıdığı dün itibarıyla 87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu’nun ölüm nedeni belli oldu. Dursunoğlu’nun tedavi amacıyla yatırıldığı Acıbadem hastanesinden yapılan açıklamada şov dünyasının ünlü isminin hayatını kaybetmesiyle ilgili açıklama yapıldı.

DURSUNOĞLU’NUN ÖLÜM NEDENİ AÇIKLANDI

‘Huysuz Virjin’ karakteriyle gönüllerde taht kuran sanatçı Seyfi Dursunoğlu, 17 Temmuz 2020, Cuma günü Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.

87 yaşında hayatını kaybeden ünlü sanatçının vefatıyla ilgili bilgi veren Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu şunları söyledi:

“KOAH hastası olan ve aynı zamanda 15 gündür hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi gören değerli sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nu maalesef bugün(dün) saat 16:45’te kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, tüm sanat camiasına ve sevenlerine sabır diliyoruz.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu