M.Bey/Özel

HUZUR SOKAĞI’NDA NELER OLUYOR? (MEDYABEY/ÖZEL)

Huzur Sokağı başladıktan sonra izleyicinin dikkatini çekmiş ve aldığı yüksek reytinglerle adından sözettirmeyi başarmıştı. Ama şimdilerde dizi eski reyting başarısını adeta mumla arıyor. Dizi, geçen hafta yayınlanan bölümüyle Total’de 12. AB’de ise 5. olmuştu.

Bu kötü gidiş yapım şirketi Set Film’i harekete geçirdi. Huzur Sokağı’nın setinden gelen bilgiler dizide çok önemli değişikliklerin olduğu yönünde. Öncelikle diziye yeni yönetmen olarak Serkan Birinci’nin alındığı, görüntü yönetmeni ve teknik ekibin set ekibiyle birlikte tamamen değiştirildiği haber veriliyor.

Öte yandan Huzur Sokağı’nın elde çekilmiş stok bölümünün olmadığından dolayı yönetmen ve ekip değişikliği dizinin hayranlarını üzebilir. Yaşanan bir dizi değişim ve aksilikler yeni bölümün haftaya yayın gününe yetişmeme riskini de beraberinde getirdiği konuşuluyor.

Huzur Sokağı’ndaki değişim rüzgarlarının diziyi nasıl etkileyeceği önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.

MEDYABEY/ÖZEL

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu