Yerli Dizi

HUZUR SOKAĞI’NIN SETİNİ ZİYARET ETMEK İSTEYENLERE FIRSAT DOĞDU

Twitter’da Huzur Sokağı Yarışması…Soruyu doğru cevaplayan şanslı izleyici, dizinin Sarıyer’deki setine konuk olarak oyuncularla ve yönetmenle tanışma fırsatı yakalıyor.

Atv’nin sosyal medyada da çok konuşulan dizisi Huzur Sokağı, Twitter yarışması başlattı. Ekrana geldiği cuma günleri, Twitter’da Trending Topics olarak en çok konuşulanlar arasına giren dizi, Twitter’da başlattığı yarışmada her hafta sorulacak bir soruyu doğru cevaplayan bir izleyicisini dizi setinde misafir ediyor.

Soruyu doğru cevaplayan şanslı izleyici, dizinin Sarıyer’deki setine konuk olarak oyuncularla ve yönetmenle tanışma fırsatı yakalıyor.

Geçen haftanın talihlisi Şevket Karakum, dizi setine gelerek, dizinin başrol oyuncularından Kutsi, Gülden Dudarık ve yönetmen Serkan Birinci ile tanıştı, çekimleri izledi.

Her hafta Twitter üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma için izleyicilerin dizinin resmi Twitter hesabını takip etmeleri gerekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu