Magazin

“Iban’ı gönder” diyen Zafer Algöz’e Ayça Tekindor’dan net cevap

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif V 2016 filmi geçtiğimiz cuma günü vizyona girdi. Ekranlardan tanınan sunucu ve bir dönem şarkıcılık da yapan Ayça Tekindor’un filmle ilgili olumsuz eleştirisine filmde de rol alan Zafer Algöz’den tepki gelmiş, oyuncu Tekindor’a sosyal medya hesabından “ibanı gönder paranı geri göndereyim” diye tepkisini göstermişti. Ayça Tekindor’dan Zafer Algöz’e tepki ise gecikmedi…

AYÇA TEKİNDOR VE ZAFER ALGÖZ’DEN ARİF V 2016 POLEMİĞİ

Tekindor, sosyal medya hesabından Cem Yılmaz’ın vizyona giren Arif V 2016 filmini beğenmediğini ifade ederek “Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film” diye yazmasının yankıları devam ediyor. Zafer Algöz’ün iban’lı tepkisine Ayça Tekindor cephesinden cevap geldi.

blank

Tekindor, Arif v 216 filminde yer alan Zafer Algöz ile 2000’li yıllarda Kanal D’de yayınlanan Okan Bayülgen’in Talk Show programı Zaga’da birlikte çalıştıklarını hatırlattı. Tekindor, “Zaga’da beş yıl kendisiyle çalıştım, yaşına olan saygımdan da susarım. Söz uçar, yazı kalır. Herkes, kendini bir şekilde ifade eder. Kalitesini de belli eder.Burada sinema bileti zaten ucuz. Zamanımı geri veremeyeceğine göre de bu işi uzatmam.” dedi.

BÖYLE BİR CEVABA GÜLER GEÇERİM

Ardından bir tweet daha atan Tekindor, “İlk ve son; Ben bu tür olaylardan uzak durmak için Bodrum’a yerleştim, emekli oldum, hayalimdeki hayatı yaşıyorum.Bir filme ‘’Muhtemelen’’ hayatımda gördüğüm en kötü film dediğim için (ki öyle) böyle bir cevap veriliyorsa, şahsen güler, geçerim” diye yazdı.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu