Yaşam

İbar Beton Boru Makinaları

İbar makina firması 40 yılı aşkın süredir makina ve ekipmanlarının üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Modem teknoloji ile üretilen makineleri sadece Türkiye’de değil 30 yurt dışı ülkesinde de satışa sunuyor.

Ürettikleri tüm ürünlerin sorunsuz ve hızlı çalışmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyor. Bu amaçla da makine sektöründeki yeniliklere uygun şekilde üretimlerin yapılmasını sağlıyor. İbar makina firması beton boru makinası, prefabrik taban altı elemanı makinesi, beton parke taşı makinesi, baca menhol bilezik makinesi ve yardımcı ekipmanlar üretimi yapıyor.

Beton Boru Makinesi Çeşitleri

Beton boru üretimini kolaylaştırmak amacıyla beton boru makinesi üretimi yapan İbar firması bu alandaki ilk firma olarak sektörde varlığını sürdürüyor. Beton boru üretimini kolaylaştırmak amacıyla kaliteli ve seri üretim yapabilen makineleri ve makineler için ihtiyaç duyulan ekipmanları üretiyor. Firmanın üretimini yaptığı beton boru makinesi çeşitleri şunlardır;

  • Hidrolik Asansörlü Beton Boru Makinesi
  • Vinçli Beton Boru Makinesi
  • Yeni Nesil Pro Beton Boru Makinesi
  • Baca Konik Boru Makinesi

Bu beton boru makineleri yaptıkları boru üretiminin çap boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Firma tarafından üretilen makineler 800-3600, 300-1600, 150-800, 300-1400 çağlarında boru üretimi yapıyor. Firma bu makinelerin üretimini Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan üretim tesislerinde yapıyor.

300-1400 mm Beton Boru Makinesi

İbar makina firmasının üretim yaptığı beton boru makinesi çeşitlerinden birisi de 300-1400mm beton boru makineleri oluyor. Bu makineler normal şartlarda minimum 300mm ve maksimum 1400 mm çapında beton boru üretimi yapıyorlar.

Üretim tesisinde güçlü gövdeye sahip olacak şekilde üretilen bu makineler uzun yıllar beton boru üretiminde kullanılabiliyor. Makineler çalışma boyunca aynı hızla üretim yaptığından zaman içinde verimin düşmesini engelliyor.

Aynı zamanda bu makinelerdeki kalıplara harçların hızlı bir şekilde yerleştirilmesine bağlı olarak seri beton boru üretimi yapıyor. Makinelerin seri üretim yapmasını sahip olduğu sıvı yağlı olan vibratör sistemi sağlıyor. Bu sayede beton boru üretimleri sorunsuz bir şekilde yapılıp üretimde aksamanın önüne geçiliyor.

Baca Menhol Makineleri

İbar makina firması beton boru makineleri dışında baca menhol makinelerinin üretimini de gerçekleştiriyor. Firmanın üretimini yaptığı baca menhol makineleri hidrolik baca menhol makinesi, vinçli baca menhol makinesi ve tabanaltı baca menhol tabanı makinesi peltek farklı çeşitlerde bulunuyor.

Bu ürünler de farklı çaplarda üretim yapabilecek şekilde üretiliyor ve firma siparişe göre farklı çapta üretim yapabilen baca menhol makinelerinin kullanıma hazır hale getirilmesini sağlıyor.

Baca menhol makineleri baca gövdeleri, baca bilezikleri, yükseltme bilezikleri, parsel gövdeleri ve baca boyun bileziği adı verilen ürünleri üretebiliyorlar. Bu makinelerin kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanılabiliyor. Ayrıca firma bu makineleri yüksek ısıya dayanıklı olacak şekilde üretiyor.

Prefabrik Tabanaltı Elemanı Makinesi

İbar makina firması tarafından üretilen prefabrik tabanaltı elemanı makinesi baca tabanlarının üretilmesini sağlıyor. Firma müşterilerinin isteklerine göre kalıpları imal ediyor. Baca tabanlarının üretilmesini sağlayan kalıplar çelikten üretildiği için makinelerin uzun yıllar kaliteli üretim yapmasını sağlıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu