Televizyon

İbo Show’a reyting şoku…Kan kaybetmeye devam ediyor

Uzun aradan sonra İbo Show ile Star TV ekranlarından yeniden izleyici karşısına çıkan İbrahim Tatlıses’in programında reyting şoku yaşanıyor. Program, başlangıçtaki reyting başarısını  sürdürememesi gündem oldu. İbo Show’un rakipleriyle yaşadığı reyting mücadelesindende giderek yara alması dikkatleren kaçmadı. Program, 8. sıraya kadar geriledi.

İBO SHOW REYTİNGLERDE KAN KAYBEDİYOR

Uğradığı silahlı saldırı sonrası televizyonlara ve sahnelere ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, uzun aradan sonra ekran klasiği olan programı İbo Show ile yeniden yayın hayatına başlamıştı. Ancak kısa sürede büyük başarı elde edip yüzleri güldüren program, reytinglerde sıra kaybetmeye başladı.

REYTİNGLERDE 8. SIRAYA GERİLEDİ

Star TV’nin cumartesi akşamları yayınlanan eğlence programı, aynı gün izleyici karşısına çıkan rakipleri, Gönül Dağı,Kardeşlerim, Kuzey Yıldızı gibi güçlü yapımlar nedeniyle reytinglerde 8. sıraya kadar geriledi. İzlenme oranlarıyla ilgili yaşanan hayal kırıklığından sonra şimdilerde programın reytinglerini toparlayıp toparlayamayacağı konuşuluyor.

Program yeni bölümünün ilk yayınında Genel kategorisinde 2. sırada; AB kategorisinde ise 3. sırada yer almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu